• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Sam przyznał, że ma narkotyki. Teraz posiedzi

Ewa Palińska
20 listopada 2023, godz. 11:45 
Opinie (111)
18-gdańszczanin po tym, jak pochwalił się policjantom imponującą zawartością swojej saszetki, trafił do aresztu. 18-gdańszczanin po tym, jak pochwalił się policjantom imponującą zawartością swojej saszetki, trafił do aresztu.

Podczas legitymowania 18-letni gdańszczanin sam się przyznał, że ma przy sobie ponad 350 porcji klefedronu i marihuany. Ta szczerość kosztowała go utratę wolności, na razie na 3 miesiące. O jego dalszej przyszłości zdecyduje sąd.Czy zażywałe(a)ś kiedyś jakiekolwiek narkotyki?

W minioną środę po południu kryminalni z komisariatu w Oliwie na al. Grunwaldzkiej podjęli interwencję wobec mężczyzny, który na widok radiowozu zaczął zachowywać się nerwowo i próbował uciekać.

Miał przy sobie narkotyki i sam się do tego przyznałPechowcem, który swoim zachowaniem przykuł uwagę mundurowych, okazał się 18-latek z Gdańska. Po wylegitymowaniu przyznał się funkcjonariuszom, że ma przy sobie narkotyki.

Następnie pokazał policjantom zawartość saszetki, w której były worki foliowe ze środkami odurzającymi.Ponad 350 porcji klefedronu i marihuany18-latek został zatrzymany.

- Funkcjonariusze zabezpieczyli foliowe opakowania, w których był susz roślinny i biały kryształ - informuje podinsp. Magdalena Ciska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku. - Substancje przekazano do analizy biegłemu, który we wstępnej opinii określił, że policjanci zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków w postaci ponad 350 porcji handlowych klefedronu i marihuany.

Grafik na najbliższe lata rozpisze mu sądZatrzymany mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu. W prokuraturze podejrzanemu postawiono zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych. W piątek sąd zadecydował, że mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi do 10 lat więzienia.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (111)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane