• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Walentynki na lodowisku! Zgarnij nagrody w konkursie z Trojmiasto.pl

13 lutego 2023 (artykuł sprzed 1 roku) 
Opinie (45)
Walentynki na lodowisku Walentynki na lodowisku

Sposobów na spędzenie walentynek jest wiele. My namawiamy was do spędzenia ich... na lodzie. Zapraszamy 14 lutego w godz. 16:00, 17:30 i 19:00 na lodowisko przy placu Zebrań Ludowych w Gdańsku, gdzie odbędą się Walentynki z Trojmiasto.pl. Zapewniamy romantyczną oprawę muzyczną, słodkości i konkursy, w których do wygrania są wyjątkowe nagrody!Walentynki w Trójmieście: wszystkie pomysłyBez względu na to, czy jesteście fanami świętowania walentynek, czy ich przeciwnikami, bo walentynki są dla Was codziennie, zapraszamy! Czas spędzony na lodowisku to zawsze dobra zabawa i dużo śmiechu. Zabierzcie nie tylko swoich ukochanych, ale także weźcie swoje dzieci, przyjaciół, kogo tylko chcecie, albo po prostu przyjdźcie sami, bo miłość niejedno ma oblicze.

Walentynkowe konkursy z Trojmiasto.plNa wszystkich uczestników wydarzenia czekać będą wyjątkowe konkursy. Podczas każdego wejścia na ślizgawkę w godz. 16:00, 17:30 i 19:00 odbędzie się po jednym konkursie z pytaniem otwartym. W każdym z nich nagrodzimy trzech zwycięzców, z pierwszym, drugim i trzecim miejscem na podium.

Pytania nie będą trudne, ale będą wymagały od Was kreatywności. Każdy konkurs kończy się na 10 min przed końcem zabawy na lodzie, więc nie zwlekajcie z odpowiedzią do ostatniej chwili. Wygrają trzy najciekawsze odpowiedzi. Ogłoszenie zwycięzców oraz wręczenie nagród odbędzie się zaraz po zejściu z lodowiska.

Nagrody od naszych partnerów, które czekają na zwycięzców, to:


Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?Przede wszystkim należy przyjść na dowolną godzinę (16:00, 17:30, 19:00) na lodowisko przy placu Zebrań Ludowych w Gdańsku.

Następnie już na ślizgawce wypatrujcie naszego redaktora. Poza tym, że będzie on nietypowo jak na lodowisko ubrany i będzie kręcił piruety, trzymać będzie tablicę z kodem QR prowadzącym do konkursu. Sczytujecie kod, odpowiadacie na pytanie i gotowe.

Serduszkowe słodkościDodatkowo pierwsze 25 osób (w każdym z trzech wejść na ślizgawkę) otrzyma od nas walentynkowego lizaka serduszko. W tym przypadku kto pierwszy, ten lepszy! A przypominamy, że liczba osób na tafli lodowiska jest ograniczona. Dlatego już dziś namawiamy Was do kupowania biletów online pod adresem bilety.gak.gda.pl/MSI

Cennik Gdańskiego Lodowiska
Bilet wstępu na lodowisko to koszt 20 zł.
Wypożyczenie łyżew lub ostrzenie to dodatkowa opłata 15 zł.


Kocham TrójmiastoWalentynki na lodowisku z Trojmiasto.pl raz już się odbyły, a było to w 2017 r. Wówczas w imprezie walentynkowej przygotowanej przez naszą redakcję wzięło udział około 150 osób. Hasłem przewodnim wydarzenia było "Kocham Trójmiasto", nieustannie bardzo nam bliskie.

Relację z poprzedniej edycji walentynek z redakcją Trojmiasto.pl przeczytacie TUTAJ.

  • Walentynki na lodowisku
  • Walentynki na lodowisku
  • Walentynki na lodowisku
  • Walentynki na lodowisku
  • Walentynki na lodowisku


Wierzymy, że tym razem równie dużo, jak nie więcej osób będzie świętować z nami walentynki na gdańskim lodowisku. Widzimy się 14 lutego! Nie może Was zabraknąć. Weźcie ze sobą łyżwy i dobry humor. Trojmiasto.pl i GAK życzy wszystkim bez wyjątku miłych walentynek na Gdańskim Lodowisku, powodzenia w konkursie i przede wszystkim dużo miłości!

16:11 14 LUTEGO 23 (aktualizacjaakt. 19:25)

Walentynki na lodowisku z Trojmiasto.pl (15 opinii)

Zapraszamy 14 lutego w godz. 16:00, 17:30 i 19:00 na Walentynki na lodowisku z Trojmiasto.pl! Na wszystkich zakochanych czekać będzie tego dnia wyjątkowo romantyczna muzyka oraz jedyny taki konkurs TYLKO dla uczestników wydarzenia! Do wygrania vouchery do restauracji, na kręgle, zestawy kosmetyków i oczywiście gadżety Trojmiasto.pl.
Zapraszamy 14 lutego w godz. 16:00, 17:30 i 19:00 na Walentynki na lodowisku z Trojmiasto.pl! Na wszystkich zakochanych czekać będzie tego dnia wyjątkowo romantyczna muzyka oraz jedyny taki konkurs TYLKO dla uczestników wydarzenia! Do wygrania vouchery do restauracji, na kręgle, zestawy kosmetyków i oczywiście gadżety Trojmiasto.pl. Zobacz więcej

Wydarzenia

Walentynki na lodowisku z Trojmiasto.pl

20 zł
walentynki, zajęcia rekreacyjne

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (45)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane