• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Zabójstwo i samobójstwo w mieszkaniu na Chełmie

Szymon Zięba
26 lipca 2022, godz. 09:55  Raport z Trójmiasta
Opinie (213)
W "dobudówce" na Chełmie znaleziono ciała dwóch mężczyzn. Jeden zginął od noża, drugi popełnił samobójstwo. Obaj byli Polakami. W "dobudówce" na Chełmie znaleziono ciała dwóch mężczyzn. Jeden zginął od noża, drugi popełnił samobójstwo. Obaj byli Polakami.

Najpierw doszło do awantury, potem jeden mężczyzna ugodził drugiego nożem, a następnie popełnił samobójstwo. Tak - według prokuratury - najprawdopodobniej wyglądały wydarzenia przy ul. JabłońskiegoMapka. W poniedziałek, 25.07.2022 r. w mieszkaniu znaleziono dwa ciała. W sprawie wszczęto śledztwo w kierunku zabójstwa.

 
Czytelnicy poinformowali nas o tym w Raporcie z Trójmiasta.
Widzisz coś ciekawego? Kliknij i RAPortuj!


Słyszysz za ścianą kolejną awanturę u sąsiadów. Co robisz?

O znalezieniu ciał dwóch osób na Chełmie w Gdańsku jako pierwsi informowali nasi czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta. Dziś znamy więcej szczegółów na temat tragicznej sprawy.

Ciała odnalezione zostały w "przybudówce" - mieszkanku "przyklejonym" do bloku. Na miejscu pojawili się policjanci i śledczy. Teren odgrodzono specjalną taśmą. Czytelnicy informowali nas, że doszło do "masakry".

Co udało się ustalić prokuraturze?

- U jednego z mężczyzn (61-latka - red.), podczas oględzin, ujawniono ranę kłutą klatki piersiowej. Drugi mężczyzna (60 lat - red.) był powieszony na klamce od drzwi - powiedział prok. Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.
Ciała obu mężczyzn zostały przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej. Tam przeprowadzona zostanie sekcja zwłok.

Na miejscu tragicznego zdarzenia zabezpieczono ślady oraz nóż.

- Nosił on ślady zabrudzeń z krwi - powiedział prok. Duszyński.

Najpierw zabójstwo, potem samobójstwo? Szczegóły tragicznych wydarzeńZostanie on zbadany pod kątem śladów biologicznych. Co mogło się wydarzyć w mieszkaniu na Chełmie? Śledczy wstępnie przyjęli, że doszło do sprzeczki pomiędzy mężczyznami. Jeden ugodził drugiego nożem, śmiertelnie. A następnie odebrał sobie życie. To jedna z hipotez branych pod uwagę.


- To wstępna wersja - powiedział prok. Duszyński.
Warto zaznaczyć, że obaj mężczyźni byli Polakami. Mieszkali razem i - co ustalili wstępnie śledczy - dochodziło między nimi do konfliktów. Zmarli nie posiadali stałego miejsca zamieszkania.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (213)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.