Przedszkole i Żłobek MegaMocni Borkowo

Przedszkole i Żłobek MegaMocni Borkowo

Wybierz numer

506-562-053
b...@megamocni.edu.pl pokaż
Otwarte do 17:30 więcej
Ocena 5.5 (10 ocen) + Oceń
  • Zdjęcie 1/12 - Przedszkole i Żłobek MegaMocni Borkowo Borkowo 4
  • Zdjęcie 2/12 - Przedszkole i Żłobek MegaMocni Borkowo Borkowo 3
  • Zdjęcie 3/12 - Przedszkole i Żłobek MegaMocni Borkowo Borkowo 2
  • Zdjęcie 4/12 - Przedszkole i Żłobek MegaMocni Borkowo Borkowo +9 1
 

TV Filmy

11

Pierwszy Dzień Wiosny

Imprezy

Artykuły o nas

O nas

Przedszkole i Żłobek MegaMocni Borkowo to nowoczesny obiekt zlokalizowany w samodzielnym budynku w Borkowie, w gminie Pruszcz Gdański. Nasz żłobek i przedszkole to idealne miejsce nie tylko dla mieszkańców Borkowa, ale także Kowali, Jankowa Gdańskiego oraz gdańskiej dzielnicy Łostowice.

Jesteśmy przygotowani na opiekę nad dziećmi z chorobami przewlekłymi takimi jak astma, cukrzyca coraz alergie pokarmowe.
Nasze wartości to dobro, piękno oraz prawda. Wierzymy w dbanie o naszą planetę, ekologiczne podejście do życia i dbanie o nasze zdrowie od najmłodszych lat.

Żywa kolorystyka przestronnych wnętrz zaprasza dzieci do spędzenia w nich czasu. Atutem placówki jest duży ogrodzony teren zielony z nowoczesnym i bezpiecznym placem zabaw.

Jako Stowarzyszanie Twórczego Rozwoju „DyNaMo” prowadzimy jedną z największych sieci placówek edukacyjnych na Pomorzu. Nasze żłobki i przedszkola znajdują się na terenie Gdańska, Gdyni, Borkowa, Gościcina i Gowidlina, a od 2023 roku do grona MegaMocnych dołączyła także pierwsza szkoła podstawowa w Gowidlinie.
 

Oceny (10)

Katarzyna
Termin usługi: marzec 2023

Moje dzieci chodza do Megamocnych od poczatku powstania placówki. Przy otwarciu Przedszkola było sporo niedociągnięć, ale uważam, że pokora, i pozytywne nastawienie Kadry dziś zrodziły cuda. Dyrekcja jest bardzo ciepła, otwarta i empatyczna (!!!!!) co daje wielką siłę Placówce, bo dzięki tym cechom można budować naprawdę świetne miejsce dla dzieci, co zresztą robicie każdego dnia

Przedszkola

6.0
Mama Kuby Czarne Brzozy
Termin usługi: wrzesień 2022

Jestem wdzięczna Pani dyrektor i wszystkim pracownikom tej placówki. Tyle ile dają od siebie dla dzieci pomocy, opieki i zaangażowania. Bardzo się cieszę, że moje dziecko czuję się u was bezpiecznie i uwielbia Panie ;)

Przedszkola

6.0
Mama Kuby Czarne Brzozy
Termin usługi: wrzesień 2022

Jestem wdzięczna Pani dyrektor i wszystkim pracownikom tej placówki. Tyle ile dają od siebie dla dzieci pomocy, opieki i zaangażowania. Bardzo się cieszę, że moje dziecko czuję się u was bezpiecznie i uwielbia Panie ;)

Przedszkola

6.0
Mama Jasia -Żółte Sosny
Termin usługi: sierpień 2021

Super atmosfera Panie są bardzo sympatyczne Placówka czysta i bardzo zadbana Plac zabaw dla dzieci Zajęcia mega fajne i fantastyczne podejście do dziecka . Jednym słowem dziecko w dobrych rękach Pozdrawiam Mama Jasia -Żółte Sosny ️

Żłobki

6.0
Franek
Termin usługi: marzec 2021

Atmosfera w żłobku jest super! Nie wyobrażam sobie, żeby moja córeczka mogła trafić w lepsze ręce :)

Przedszkola

6.0
Zadowolony rodzic
Termin usługi: marzec 2021

Polecam z czystym sumieniem. Do Hula Hop uczęszcza dwójka mój dzieci , cieszymy się jak dzieci są zadowolone i opowiadają o dniu spędzonym w Żłobku czy Przedszkolu.

Żłobki

6.0
Kamila
Termin usługi: marzec 2021

Jestem bardzo zadowolona, pod każdym względem pełen profesjonalizm . Najlepszym dowodem na to jest uśmiechnięta i radosna buzia dziecka . Serdecznie polecam

Żłobki

6.0
Sebastian
Termin usługi: marzec 2021

Mały jest uśmiechnięty, zadowolony. My widząc jego zachowanie także. Polecamy każdemu.

Żłobki

6.0
Marcin
Termin usługi: styczeń 2021

Same pozytywne wrażenia - opieka nad moim dzieckiem właściwa od pierwszego dnia, przestronne sale, nowoczesne wyposażenie, bezproblemowa komunikacja. Córka chętnie chodzi do żłobka, a to jest dla nas najważniejsze.

Żłobki

6.0
Olga
Termin usługi: luty 2021

Nie polecam. Opiekunki najmłodszej grupy nie zajęły się dzieckiem, za nic miały adaptację. Dziecko rozpacza i nikt nie reaguje. Kamery w placówce są ale niedostępne dla rodziców (przypadek?). Musiałam zapłacić za cały miesiąc chociaż córka przebywała w tym miejscu 60 (traumatycznych) minut. Drugi raz nie zostawiła bym w tym żłobku nawet pieska.

Odpowiedź obiektu:

Dzień dobry.

Opisywaną przez Panią sytuację staraliśmy się wyjaśnić, zaś nakreślony obraz tego dnia jest nieprawdziwy. W trakcie wspomnianej godziny córka przez kilkadziesiąt minut przebywała na rękach jednej z opiekunek. Przez pozostałe kilka dziecko zostało zdjęte z rąk, ze względu na konieczność poukładania zabawek, ale cały czas przebywało w zasięgu wzroku pań. W przedstawionych rzekomych faktach zaprzecza Pani sama sobie, twierdząc, że córka nie widziała Pani przez okno ponieważ w trakcie "obserwacji" zwrócona była do niego tyłem, ale równocześnie widziała Pani jak dziecko płacze.

Wspomniany w komentarzu monitoring nie jest dostępny dla rodziców i nie jest to przypadkiem, o czym wiedziała Pani doskonale przed podpisaniem umowy. Równocześnie ocena jakości opieki na podstawie kilkuminutowej, "okiennej" obserwacji w żadnym wymiarze nie może być rzetelna, co także staraliśmy się Pani przedstawić. Jeśli ta odpowiedź nie jest dla Pani wyczerpująca, prosimy o kontakt z dyrektorem placówki Hula Hop w Borkowie.

Pozdrawiamy i życzymy spokojnego popołudnia.

Żłobki

1.0