Przedszkole i Żłobek MegaMocni Suchanino

Przedszkole i Żłobek MegaMocni Suchanino

Wybierz numer

512 035 708
s...@megamocni.edu.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 6:30 więcej
Ocena 5.6 (9 ocen) + Oceń
  • Zdjęcie 1/7 - Przedszkole i Żłobek MegaMocni Suchanino Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/7 - Przedszkole i Żłobek MegaMocni Suchanino Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/7 - Przedszkole i Żłobek MegaMocni Suchanino Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/7 - Przedszkole i Żłobek MegaMocni Suchanino Gdańsk +4 1
 

TV Filmy

4

Dzień Pizzy

O nas

Przedszkole i Żłobek Suchanino zlokalizowany jest w centrum handlowym, nieomal w sercu Suchanina. Placówka, będąc na styku głównych arterii dzielnicy, umożliwia dogodny dojazd zarówno w kierunku Piecek-Migowa, jak i centrum Gdańska.

Tłem dla jasnych wnętrz sal są motywy przewodnie związane z muzyką i sławnymi kompozytorami muzyki klasycznej. MegaMocni Suchanino posiadają własny taras z placem zabaw z widokiem na otaczającą dzielnicę.

Jako Stowarzyszanie Twórczego Rozwoju „DyNaMo” prowadzimy jedną z największych sieci placówek edukacyjnych na Pomorzu. Nasze żłobki i przedszkola znajdują się na terenie Gdańska, Gdyni, Borkowa, Gościcina i Gowidlina, a od 2023 roku do grona MegaMocnych dołączyła także pierwsza szkoła podstawowa w Gowidlinie.

Oceny (9)

PIotr
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: czerwiec 2018

Świetne przedszkole. Kadra bardzo zaangażowana, super dodatkowe zajęcia. Jedzenie - catering - dziecku smakuje. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Syn uwielbia tam chodzić. Liczymy tylko na rolety w oknach, bo latem w salach dość gorąco. Polecam!

Przedszkola

5.8
Alicja
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: maj 2018

Z całego serca polecam przedszkole Megamocni przy ul. Noskowskiego! Po zmianie kadry zarządzającej widać wielkie, pozytywne zmiany! Przedszkole piękniej, panie bardziej racjonalnie podchodzą do opieki nad dziecmi jak i w kontaktach z rodzicem! Widać, że wprowadzono zasady w placówce wśród dzieci jak i pracowników!

Przedszkola

5.4
Zadowolona Mama :)
Termin usługi: wrzesień 2022

Bardzo Polecamy chodzimy od 2018 roku

Przedszkola

6.0
Klaudia
Termin usługi: lipiec 2020

Wszystko ok, mlody chetnie chodzil do zlobka, do swoich "cioć" :) no i mielismy blisko, bo mieszkamy na suchaninie.

Żłobki

6.0
Paula
Termin usługi: luty 2020

Panie bardzo fajne. Zawsze można porozmawiać , zapytać. Zajęcia dodatkowe super zwłaszcza judo i eksperymenty. Wyposażenie ok. Nowe meble, zabawki też dostosowane do wieku. Sporo dni tematycznych. Cena w porównaniu z innymi przedszkolami podobna. Katering ok- można zamawiać diety np. bez laktozową.

Przedszkola

6.0
Mama
Termin usługi: październik 2019

Syn chętnie chodzi do przedszkola , jest radosny , zadowolony , codziennie chwali sobie wszystkie zajęcia .

Przedszkola

4.6
Marta
Termin usługi: listopad 2018

Moje dwie córki chodzą do przedszkola do dwóch rożnych grup wiekowych i zawsze nie mogą się doczekać kiedy znowu pójdą do placówki. Wspaniałe i zdrowe jedzenie, niesamowicie empatyczna i wyedukowana kadra nauczycielska, fantastyczna kadra zarządzająca. Ogrom ciekawych zajęć, konkursy, wycieczki. Dzieci się bardzo mocno rozwijąją - widać niesamowite postępy. Polecam wszystkim rodzicom !! :)

Przedszkola

6.0
rodzic
Termin usługi: sierpień 2018

Dziecko zadowolone, z checia chodzi do przedszkola. Duzo ciekawych zajec, panie mile. Jedzenie tez w porzadku , dziecku smakuje. Co najwazniejsze nauczyla sie jesc. Rowniez jestesmy zadowoleni. Widac postepy u dziecka.placowka nowa, bardzo przyjazna. Mamy nadzieje ze poziom bedzie utrzymany.

Przedszkola

5.0
zadowolona
Termin usługi: wrzesień 2017

Estetyczne, nowoczesne i czyste przestrzenie. Nauczycielki w większości otwarte, z wola współpracy z rodzicami. Dziecko uwielbia tam chodzić a to jest chyba najlepsza ocena placówki. Bogata oferta zajęć w czesnym (przedszkole oferuje darmowe zajęcia np. z robotyki w ramach projektów UE) Minusy: - ubogi plac zabaw na tarasie - czas pracy nauczycielek bywa taki, że rodzic nie ma szansy się z nimi spotkać, a nauczycielki przejmujące opiekę popołudniami nie wiedzą np. czy dziecko zjadło obiad. Dobrze byłoby gdyby nauczyciel prowadzący grupę jeden dzień w tygodniu rozpoczynał później a kończył o 17.

Przedszkola

5.4