Przedszkole i Żłobek MegaMocni Jasień

Przedszkole i Żłobek MegaMocni Jasień

Wybierz numer

780-175-414
j...@megamocni.edu.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 6:30 więcej
Ocena 5.8 (7 ocen) + Oceń
  • Zdjęcie 1/16 - Przedszkole i Żłobek MegaMocni Jasień Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/16 - Przedszkole i Żłobek MegaMocni Jasień Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/16 - Przedszkole i Żłobek MegaMocni Jasień Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/16 - Przedszkole i Żłobek MegaMocni Jasień Gdańsk +13 1
 

TV Filmy

6

Zabawy w plenerze

Artykuły o nas

O nas

Przedszkole i Żłobek MegaMocni Jasień zlokalizowane są w Galerii Handlowej Rental Park w pobliżu Morskiego Parku Handlowego, w centrum młodej i prężnie rozwijającej się dzielnicy mieszkaniowej z dobrym dojazdem do obwodnicy Trójmiasta.

Nowoczesne wnętrza, pełne energetycznych kolorów, swoją tematyką zapraszają najmłodszych do dzikiej jak dżungla, szalonej i pięknej przygody bycia dzieckiem. Placówka posiada własny plac zabaw na ogrodzonym terenie.

Jako Stowarzyszanie Twórczego Rozwoju „DyNaMo” prowadzimy jedną z największych sieci placówek edukacyjnych na Pomorzu. Nasze żłobki i przedszkola znajdują się na terenie Gdańska, Gdyni, Borkowa, Gościcina i Gowidlina, a od 2023 roku do grona MegaMocnych dołączyła także pierwsza szkoła podstawowa w Gowidlinie.

Oceny (7)

Aleksandra
Termin usługi: październik 2023

Polecam, córka chodziła do Megamocnych przez 3 lata i jesteśmy bardzo zadowoleni. Super się rozwijała, dużo uczyła i zawsze chętnie chodziła :)

Przedszkola

6.0
Monika
Termin usługi: kwiecień 2023

Jako mama jestem zachwycona podejściem do dzieci! Pani Ola i Pani Sara wychowawczynie naszej grupy to ulubione panie mojego dziecka. Inne panie równiez są cudowne! Polecam placówkę z całego serca!️️

Przedszkola

6.0
Katarzyna
Termin usługi: kwiecień 2023

Doświadczona i przemiła kadra, dyrekcja,która zawsze służy pomocą. Piękne sale. Córka chodziła do żłobka, aktualnie do przedszkola. Polecam !

Przedszkola

6.0
Małgorzata
Termin usługi: kwiecień 2023

Dla każdego rodzica najważniejsze jest bezpieczeństwo dziecka. Mam dwójkę dzieci w przedszkolu, uczęszczają tam prawie od początku istnienia placówki i nigdy nie mogłam złego słowa powiedzieć na jakość opieki. Z każdym tygodniem widać ogromny rozwój moich pociech, wszystko to dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu kadry. Możemy też liczyć na duży wybór różnorodnych zajęć dodatkowych. Za nami też kilka wycieczek autokarowych, z których dzieci zawsze wracały bardzo zadowolone. Jednym słowem, polecam MegaMocni Jasień

Przedszkola

5.6
Anita Z
Termin usługi: kwiecień 2023

Wspaniałe przedszkole. Uczęszczamy do tej placówki od 2021 r. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Panie są ciepłe, wyrozumiałe, empatyczne i miłe. Nie tylko z naszej grupy. Pani Dyrektor Pedagogiczna, niezwykle ciepła osoba, zawsze gdy mija nas na korytarzu, znajduje chwilę żeby zagadać po imieniu do dziecka i dopytać się czy wszystko u nas w porządku. Jest duża różnorodność zajęć, również tych dodatkowych. Syn wraca zawsze zadowolony, a jeśli coś złego, smutnego się wydarzyło, opowiada sytuację i jak Pani pomogła mu rozwiązać problem. Codziennie dowiaduję się od Pań prowadzących co się danego dnia działo, ile razy chciał się przytulić, czy byli na spacerze, czy na placu zabaw, czy zjadł obiad, ile dokładek, czym synek je rozbawił, co ich zaskoczyło, co zrobił źle, czy potem przeprosił. Jakbym była tam razem z nim. Jedzenie jest różnorodne i synkowi smakuje. W menu nie ma słodkich jogurtów, galaretek itp. Również w dniu urodzin można zamówić "zdrowy" tort z ustalonej listy, dzięki czemu wiem, że moje dziecko na urodzinkach innych dzieci nie dostanie tortu obładowanego masami plastycznymi i cukrowymi. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej placówki i nigdy nie zamieniłabym jej na inną.

Przedszkola

6.0
Magdalena R.
Termin usługi: kwiecień 2023

Cudowne Panie, super opieka i zainteresowanie dzieckiem, przez 4 lata nawet nie składałam dokumentów do państwowych przedszkoli, bo byłam i jestem zachwycona standardem tego przedszkola i moje dziecko jest zachwycone!

Przedszkola

5.4
Damian
Termin usługi: kwiecień 2023

W 2020 roku (czyli wtedy gdy placówka się otwierała) zapisałem tak syna do żłobka, teraz w 2022 dołączyła również córka (a syn kontynuuje tam w przedszkolu). Powiem szczerze, że cała sieć Megamocnych jest lubiana wśród rodziców ale tak na Jasieniu poziom zaangażowania personelu jest super. Panie są przemiłe, zajęć jest bardzo dużo, na plus duży parking i fotorelacje ma FB. Polecam każdemu rodzicowi

Żłobki

6.0