Przedszkole i Żłobek MegaMocni Stogi

Przedszkole i Żłobek MegaMocni Stogi

Wybierz numer

517-232-092
s...@megamocni.edu.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 6:00 więcej
  • Zdjęcie 1/9 - Przedszkole i Żłobek MegaMocni Stogi Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/9 - Przedszkole i Żłobek MegaMocni Stogi Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/9 - Przedszkole i Żłobek MegaMocni Stogi Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/9 - Przedszkole i Żłobek MegaMocni Stogi Gdańsk +6 1
 

TV Filmy

8

Klub Gier Planszowych

O nas

Przedszkole i Żłobek MegaMocni Stogi jest zlokalizowany w biurowcu Koga na Stogach. To doskonałe miejsce nie tylko dla mieszkańców Stogów, ale również Wrzeszcza, południowych dzielnic Gdańska i licznych podgdańskich miejscowości.

W przedszkolu funkcjonuje kameralna 15-osobowa grupa integracyjna, w której zapewniamy indywidualną oraz grupową terapię dla dzieci z orzeczeniem, a także stałą opiekę specjalistów: psychologa, logopedy, pedagoga specjalnego i trenera umiejętności społecznych.  

Placówkę wyróżnia wyciszająca i subtelna kolorystyka wnętrz. Marynistyczne elementy dekoracyjne nawiązują do nadmorskiej lokalizacji Stogów i bliskości Portu Północnego. MegaMocni Stogi posiadają duży ogród z placem zabaw.

Jako Stowarzyszanie Twórczego Rozwoju „DyNaMo” prowadzimy jedną z największych sieci placówek edukacyjnych na Pomorzu. Nasze żłobki i przedszkola znajdują się na terenie Gdańska, Gdyni, Borkowa, Gościcina i Gowidlina, a od 2023 roku do grona MegaMocnych dołączyła także pierwsza szkoła podstawowa w Gowidlinie.

Oceny (18)

Mama 5latki
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: grudzień 2022

Moja córka, uczęszczała do tej placówki do przedszkola odkąd ukończyła 2,5 roku. Sale są dobrze wyposażone i nowoczesne. Zajęcia w trakcie dnia różnorodne, dostosowane indywidualnie do dziecka. Dużo dodatkowych zajęć w cenie czesnego. Córka zaopiekowana, a przede wszystkim szczęśliwa. Kadra, pomocna, umiejąca rozwiązywać problemy. Widać, że Paniom się chce, super że rodzice mogą uczestniczyć w życiu przedszkola. Co też ważne, jest wyznaczone miejsce dla rodziców aby swobodnie zaparkować samochód. Festyny, warsztaty, szkolenia dla rodziców. Duży plac zabaw także jest dużo miejsca aby dzieci mogły się wyszaleć. Polecam!

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za ocenę i opinię. Dokładamy starań by zarówno dzieci jak i rodzice byli zadowoleni.

Przedszkola

6.0
Iwona
Termin usługi: czerwiec 2023

Polecam przedszkole i żłobek MegaMocni. Wspaniałe miejsce. Super plac zabaw. Panie zawsze pomocne

Przedszkola

5.6
mama Ani
Termin usługi: czerwiec 2023

Bardzo polecam przedszkole Mega Mocni Stogi! Świetna kadra, opiekuńcze Panie, bardzo dobry kontakt. Placówka angażuje rodziców w różne aktywności przedszkolne i zapewnia bardzo atrakcyjne zajęcia dzieciom. Polecam wszystkim rodzicom, dla których zaangażowanie kadry ma znaczenie :)

Przedszkola

6.0
Mama 2 latka
Termin usługi: czerwiec 2023

Placówka rewelacja, kadra cudowna. Moja córka uczęszcza do grupy marynarze i zawsze biegnie tam z uśmiechem- panie w grupie są przekochane i zawsze pomogą. polecam!!!!!!

Żłobki

5.8
Paulina
Termin usługi: maj 2023

Jestem bardzo zadowolona z przedszkola. Adaptacja przebiegła super, Panie wykazały się ogromnym zaangażowaniem. Są miłe, ciepłe i zawsze o wszystkim informują. Jestem spokojna kiedy zostawiam synka w przedszkolu.

Przedszkola

6.0
Karolina
Termin usługi: maj 2023

Jestem bardzo zadowolona z placówki MegaMocni Stogi. Dwójka dzieci uczęszcza do przedszkola i żłobka. Panie maja super podejście do dzieci i rodziców

Przedszkola

6.0
Mama Miłki
Termin usługi: maj 2023

Polecam przedszkole MegaMocni Stogi. Świetna, profesjonalna kadra i ładna, zadbana placówka. Córka zawsze biegnie z uśmiechem.

Przedszkola

6.0
Alicja
Termin usługi: kwiecień 2023

Polecam placówkę MegaMocni Stogi. Dziecko szczęśliwe, lubi chodzić do przedszkola Panie z grupy zawsze miłe i pomocne, przekazują ważne informacje. Duży, ogrodzony plac zabaw z kuchnią błotną to hit

Przedszkola

6.0
Uśmiechnięta mama.
Termin usługi: marzec 2023

Jestem bardzo zadowolona z przedszkola. Dogodny parking dla rodzica, więc bez pośpiechu można zaprowadzić dziecko do placówki. Fantastyczne zajęcia dodatkowe- zróżnicowane, jest ich dużo więc dla każdego dziecka znajdzie się coś interesującego. Młoda kadra, chętna do działań. Dzieci w placówce zaopiekowane. Panie z kadry kierowniczej uśmiechnięte, zawsze chętne do pomocy. Polecam.

Przedszkola

6.0
Jakub
Termin usługi: marzec 2023

Bardzo fajne miejsce miejsce. Kadra widać, ze zna się na rzeczy. Syn zadowolony. Zawsze miła atmosfera w biurze :) Dużo wycieczek i ciekawych gości w przedszkolu. Polecam!

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za opinię i ocenę. Pozdrawiamy.

Przedszkola

6.0
K
Termin usługi: marzec 2023

Bardzo fajna mała placówka, kameralne grupy, dobra lokalizacja. Duży plac zabaw. Nauczycielki super. Wszystko na plus. Polecam :)

Przedszkola

6.0
Zadowolona Mama
Termin usługi: marzec 2023

Bardzo polecam przedszkole MegaMocni. Córka uczęszcza do przedszkola już drugi rok i kocha to miejsce. Panie maja bardzo dobre podejście do dzieci i dużą wiedzę. Nasza córka bardzo chwali sobie zajęcia z języka angielskiego. Widzimy, ze w rok nauczyła się bardzo dużo. Przy przedszkolu znajduje się duży plac zabaw co jest ogromnym plusem. Dzieci często jeżdżą na wycieczki i mają zapewniane wiele atrakcji. Polecamy to miejsce z całego serca ️

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za ocenę i opinię. Staramy się dbać o jak najlepszy rozwój dzieci i dobrą atmosferę. Pozdrawiamy.

Przedszkola

6.0
Agnieszka
Termin usługi: luty 2023

Fantastyczny żłobek i przedszkole. Synek uczęszcza do palcówki od 1 roku życia, obecnie jest już przedszkolakiem. Placówka jest ładna i zadbana, widać, ze Panie bardzo dbają o porządek. Panie z grup są przemiłe, widać, ze wkładają całe serce w swoją pracę i kochają dzieci. Oferta zajęć, którą proponuje placówka jest fantastyczna! Dzieci mają sensoplastykę, rytmikę, kuchcikowo, dogoterapię i wiele wiele innych! Synek za każdym razem wychodzi uśmiechnięty i uwielbia wszystkie Panie ze żłobka i przedszkola. Placówka organizuje również spotkania dla rodziców z różnymi specjalistami z których chętnie z mężem korzystamy. Ostatnio przedszkole otworzyło grupę integracyjną- fantastyczna inicjatywa. Polecam z całego serca

Żłobki

6.0
Karolina
Termin usługi: luty 2023

Nie polecam tej placówki. Bardzo źle nas potraktowano. Już dawno byly rozmowy a o sprawie poinformowano w połowie stycznia że od lutego będą łączyć dwie grupy dzieci żeby mieć lokal dla dzieci niepełnosprawnościami-biznes.Poinform Pani Dyrektor ze decyzja jest podjęta i zdania nie zmienia i rodzice nic nie mogą zrobić albo akceptować ponad 22osobowa grupę dzieci albo zrezygnować. Żłobek prywatny i jednak komfort dziecka najbardziej się liczy a tu jednak liczy się pieniądz. z ustawy wynika że na jedną opiekunke moze być 8 dzieci,tylko czy ta pani wie jaka jest uwaga takiej opiekunki? znikoma mimo chęci.zamiast myśleć o maluchach to polaczyla je z dziećmi dużo starszymi np.2 lata i dzieci 10msc.zero pomyslunku twierdząc że to lepiej dla nich.Wyjście na spacer to masakra.Dzieci są niedopilnowane i czyszczone w momencie zauważenia rodzica. Panie uśmiechnięte na widok rodzica bo co mają zrobić.muszą udawać. Zdarzały się sytuacje że opiekunka b.chora była na sali-dlaczego nie była w domu?widać że bardzo zmęczona i chora po głosie chorym i ogólnej aparycji przekazując dziecko,dało się to zauważyć. Chociaż Panie się staraja to nie jest to co rodzic wymaga płacąc za prywatną placowke.

Odpowiedź obiektu:

Dzień dobry,

dyrekcja placówki poinformowała wcześniej rodziców o zmianach organizacyjnych w grupie i że wynikają one z utworzenia przedszkolnej grupy integracyjnej. Wspólne uczenie i wychowywanie dzieci niepełnosprawnych i pełnosprawnych to nie biznes, ale wyjście ku potrzebom rodziców dzieci posiadających orzeczenie oraz realna korzyść dla najmłodszych, którzy uczą się wrażliwości, akceptacji i życia społecznego. Grupa żłobkowa na Stogach liczy 20 dzieci i są w niej 3 opiekunki. W grupie nie ma dzieci 10-miesięcznych. Okazji do brudzenia się w żłobku jest całe mnóstwo. Nie tylko podczas spaceru, ale i podczas zajęć plenerowych, czy sensoplastyki. Jednak dla nas ważniejsze jest samopoczucie dziecka, niż to, czy po zabawie będzie sterylnie czyste. W razie dalszych wątpliwości czy uwag prosimy o kontakt z dyrekcją placówki.

Żłobki

3.6
Tata
Termin usługi: wrzesień 2020

Bardzo fajne, kameralne przedszkole. Syn chętnie wraca do "cioć". Plusem jest dogodna lokalizacja.

Przedszkola

5.4
Kasia
Termin usługi: wrzesień 2020

Jako mama 2 Franka jestem bardzo zadowolona z opieki nad Synem, rozwija się wzorowo, z uśmiechem biegnie do Żłobka co świadczy w 100 % o profesjonalizmie, tak trzymać.

Żłobki

6.0
Jan
Termin usługi: sierpień 2020

+ personel, lokalizacja, czystość, system online - cena, slabe decyzje podczas pandemii (rodzice placili mimo ze punkt byl zamkniety), łączenie grup dzieci podczas dużej liczby zachorowań w pomorskim, specyficzny marketing calej firmy.

Żłobki

3.0
Kasia
Termin usługi: sierpień 2020

Jestem bardzo zadowolona z opieki w żłobku. Panie są fajne, dzieciaki je lubią. Widać, że one też naprawdę lubią pracę z dziećmi, potrafią się za nimi stęsknić. Starają się im wymyślać różne zabawy i uczą wielu przydatnych czynności, jak np. picia z otwartego kubeczka czy korzystania z nocnika. Poproszę o jeszcze więcej filmików z maluchami! ;)

Żłobki

6.0