Niepubliczny Żłobek i Przedszkole MegaMocni Zaspa

80-461 Gdańsk, Startowa 4A
(Zaspa) Mapka
 
Inne oddziały:
zobacz więcej
517-232-091
b...@megamocnizaspa.pl pokaż
https://megamocni.edu.pl
/megamocnizlobkiiprzedszkola
Godziny otwarcia
pn-pt6:30 - 17:30

Napisali o nas

O nas

MegaMocni Zaspa to pierwsze niepubliczne przedszkole i prywatny żłobek utworzone w 2013 roku z inicjatywy Stowarzyszenia Twórczego Rozwoju DyNaMo. To placówka dająca nieograniczoną możliwość artystycznego rozwoju i wzbudzająca zainteresowanie sztuką. Kadra zachęca do aktywnej twórczości plastycznej i muzycznej, a dodatkowo zapewnia stały nadzór logopedyczny. 

Działając od 2013 roku wiemy doskonale, że pierwsze lata życia są kluczowe w kształtowaniu osobowości. Dokładamy więc wszelkich starań, by należycie dbać o intelektualny i emocjonalny rozwój naszych podopiecznych. Wykwalifikowana kadra to gwarant wysokiego poziomu kształcenia, bezpieczeństwa i w pełni profesjonalnej opieki. Aktualnie zarządzamy 6 placówkami zlokalizowanymi w gdańskich dzielnicach: Zaspa, Strzyża, Chełm, Jasień, Stogi, Suchanino; a także jednym obiektem w Gościcinie.

 

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Przedszkola

 • opieka:
  6
   
 • zajęcia dodatkowe:
  6
   
 • wyposażenie:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Monika - opinia

ostatnio pozegnaliśmy się z przedszkolem na zaspie, bo od wrzesnia szkola. Po przeprowadzce do gdańska mieliśmy megamocnych naprzeciwko klatki, więc zalezalo nam na tej placówce. Ogólnie było super, nigdy nie było specjalnych narzekań, żę trzeba isc do przedszkola, panie bardzo sympatyczne, wszystkiego można się było od nich dowiedzieć. Dodatkowo zapisaliśmy córkę na tańce, co było dla niej kolejną okazją do ruchu. Podsumowując - polecam, jakis wielkich problemow nie było, będziemy milo wspominac to przedszkole

 • Monika
 • Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »