Przedszkole i Żłobek MegaMocni Zaspa

Przedszkole i Żłobek MegaMocni Zaspa

Wybierz numer

517-232-091
z...@megamocni.edu.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 6:30 więcej
  • Zdjęcie 1/16 - Przedszkole i Żłobek MegaMocni Zaspa Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/16 - Przedszkole i Żłobek MegaMocni Zaspa Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/16 - Przedszkole i Żłobek MegaMocni Zaspa Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/16 - Przedszkole i Żłobek MegaMocni Zaspa Gdańsk +13 1
 

TV Filmy

11

Poznaj MegaMocni Zaspa

O nas

Przedszkole i Żłobek MegaMocni Zaspa zlokalizowany jest w sercu dzielnicy, w otoczeniu osiedli, placów zabaw i parków, z bardzo dobrym dojazdem z głównych arterii Gdańska. To doskonałe miejsce dla mieszkańców Zaspy, ale i Przymorza, Brzeźna czy Wrzeszcza.

MegaMocni Zaspa to kameralna i przytulna placówka, w której królują motywy związane z kosmosem. Bliskość zielonych parków oraz miejsc użyteczności publicznej zapewnia okazję do licznych spacerów i eksploracji okolicy, a w przypadku niepogody do dyspozycji dzieci jest przestrzeń gimnastyczna.

Jako Stowarzyszanie Twórczego Rozwoju „DyNaMo” prowadzimy jedną z największych sieci placówek edukacyjnych na Pomorzu. Nasze żłobki i przedszkola znajdują się na terenie Gdańska, Gdyni, Borkowa, Gościcina i Gowidlina, a od 2023 roku do grona MegaMocnych dołączyła także pierwsza szkoła podstawowa w Gowidlinie.

Oceny (12)

Szymon Marczuk
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: sierpień 2023

Przedszkole, do którego uczęszczał mój syn Tomek, był prowadzony przez Panią Agnieszkę i panią Karolinę, zasługuje na pozytywną opinię. Ich zaangażowanie w proces rozwoju dziecka było niezwykle widoczne i cenione. Dodatkowo, regularne remonty przyczyniły się do utrzymania wysokiego standardu, czystości i porządku w przedszkolu. Cieszy również fakt, że Tomek miał okazję uczestniczyć w zajęciach judo, które miały pozytywny wpływ na rozwój jego motoryki, mimo obniżonego napięcia mięśniowego. W czasie prowadzenia zajęć pani Agnieszka miała bardzo indywidualne podejście do Tomka i poświęcała mu dodatkowy czas Co pozwoliło na etapie szkolnym uzyskać naprawdę duży progres w stosunku do innych dzieci. Wcześniej Tomek był oceniany jako dziecko które ma tyły ale w perspektywie szkoły Okazuje się że przoduje. To z pewnością miejsce, w którym dbałość o rozwój i komfort dziecka jest priorytetem.

Odpowiedź obiektu:

Panie Szymonie,
serdecznie dziękujemy za tak piękne słowa! Cieszymy się, że spełniliśmy Pana oczekiwania i udało nam się zapewnić Tomkowi oraz innym dzieciom warunki do wszechstronnego rozwoju. Dziękujemy również w imieniu Pani Agnieszki oraz Pani Karoliny, które w swoją pracę wkładają całe serce - co tylko potwierdza Pana opinia :) Trzymamy kciuki za Tomka i życzymy wszystkiego dobrego w nowym roku szkolnym!

Pozdrawiamy serdecznie,
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole MegaMocni Zaspa

Przedszkola

6.0
Magda
Termin usługi: sierpień 2023

Bardzo polecam to przedszkole. Szeroki wybór zajęć (tańce, sporty, majsterkowanie itp). Zajęcia logopedyczne. Panie są bardzo zaangażowane i kreatywne, pochodzą indywidualnie do każdego dziecka. Na spacery chodzą 2 razy dziennie. Synek jest bardzo zadowolony i ze smutkiem żegnamy nasze przedszkole i zaczynamy przygodę w szkole.

Odpowiedź obiektu:

Pani Magdo,
dziękujemy, że zechciała Pani podzielić się swoją opinią na temat naszej placówki. Szeroki wachlarz zajęć dodatkowych jest dla nas ważny, aby każdy z podopiecznych mógł znaleźć swoją ulubioną aktywność. Cieszymy się, że Pani jako rodzic, docenia prowadzone zajęcia przez kadrę. :) Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w szkolnej przygodzie!

Pozdrawiamy serdecznie,
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole MegaMocni Zaspa

Przedszkola

6.0
Agnieszka
Termin usługi: sierpień 2023

Jako rodzic jestem bardzo zadowolona. Dziecko otrzymało bardzo dobrą opiekę. Żłobek oferuje również dużo zajęć w ramach opieki m.in., codzienne lekcje angielskiego, rytmika i zajęcia sportowe. Częste spacery ( nawet 2xdziennie:). Bardzo dobry katering, dziecko chętnie i dużo jadło. Ciocie bardzo opiekuńcze, sympatyczne i pomocne. Bardzo dobry kontakt z Dyrekcją. Dziecko chętnie tam chodziło. Polecam.

Odpowiedź obiektu:

Pani Agnieszko,
niezmiernie nam miło, że zechciała Pani podzielić się swoją opinią na temat żłobka. Dziękujemy w imieniu kadry pedagogicznej oraz Dyrekcji, za słowa uznania. :)

Pozdrawiamy serdecznie,
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole MegaMocni Zaspa

Żłobki

6.0
MarcinB.
Termin usługi: sierpień 2023

Super opieka. Dziecko codziennie idzie i wraca ze żłobka zadowolone. Polecam.

Odpowiedź obiektu:

Panie Marcinie,
zadowolenie dziecka to dla nas priorytet. :) Dziękujemy za wystawienie opinii.

Pozdrawiamy serdecznie,
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole MegaMocni Zaspa

Żłobki

6.0
Gosia
Termin usługi: czerwiec 2023

2 lata temu czytając opinie miałam wątpliwości czy zapisać córkę do tego przedszkola. Teraz już wiem, że nie potrzebnie. Po dwóch latach, z czystym sercem mogę polecić to przedszkole. Panie bardzo miłe, zaangażowane i kreatywne. Do każdego dziecka podchodzą indywidualnie. Szeroka oferta zajęć. W przedszkolu cały czas cos się dzieje. Dzieci chętnie się uczą. Organizowane są wycieczki, spotkania z przedstawicielami różnych zawodów, eksperymenty naukowe, kulinaria, zajęcia z kodowania na dywanie, nocowanki i wiele innych zajęć. Przedszkole kładzie duży nacisk na aktywność fizyczną i przebywanie na świeżym powietrzu. Moje dziecko żadnego dnia się nie nudziło. Nie mogłam wybrać lepszego przedszkola dla mojej córki.

Odpowiedź obiektu:

Pani Gosiu,
dziękujemy za zaufanie oraz za podzielenie się swoimi wrażeniami na temat placówki. :) Cieszymy się, że organizowane zajęcia przypadły do gustu Pani córce.

Serdecznie pozdrawiamy,
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole MegaMocni Zaspa

Przedszkola

6.0
Monika
Termin usługi: czerwiec 2020

ostatnio pozegnaliśmy się z przedszkolem na zaspie, bo od wrzesnia szkola. Po przeprowadzce do gdańska mieliśmy megamocnych naprzeciwko klatki, więc zalezalo nam na tej placówce. Ogólnie było super, nigdy nie było specjalnych narzekań, żę trzeba isc do przedszkola, panie bardzo sympatyczne, wszystkiego można się było od nich dowiedzieć. Dodatkowo zapisaliśmy córkę na tańce, co było dla niej kolejną okazją do ruchu. Podsumowując - polecam, jakis wielkich problemow nie było, będziemy milo wspominac to przedszkole

Przedszkola

6.0
rodzic
Termin usługi: czerwiec 2017

Moje dziecko chodzi do tego przedszkola 3 rok,teraz zapisałam drugie dziecko.Jest mi bardzo smutno ,że ktoś pisze taką nieprawdę. Bardzo polecam!!!!!

Przedszkola

5.6
Zadowolony
Termin usługi: maj 2017

Do Zawiedzionego. Przedszkole może nie jest największe ale nie ma mowy o tym aby dzieci wchodziły sobie na głowę! Moja córka jest mega zadowolona! Syf i brud? Nie widziałem, po za standardowym piaskiem na klatce schodowej, który wnoszony jest z zewnątrz. Widać, że ktoś kręci w tym komentarzu. Konkurencja? Niech Zawiedziony się zdecyduje czy dzieci siedzą non stop w salach czy przechodzą przez ruchliwą ulicę? Wiem, że dzieci prawie codziennie (zależy od pogody) są na powietrzu, korzystają ze spacerów, osiedlowego boiska czy placu zabaw. Nie ma mowy o jakiejkolwiek ulicy szybkiego ruchu, przez którą muszą przejść!!!!!!! A żadną uliczką osiedlową nie da się jechać czybciej niż 20-30km/h. Co chwile mamy progi zwalniające, ciasnota przejazdu nie pozwala się rozpędzić, trzeba pilnować się często i mijać z innymi samochodami… Pracownice i dyrekcja jest przemiła i pomocna. Nie mam nic im do zarzucenia! Większość przedszkoli używa cateringu. Nie rozumiem tego czepialstwa cateringu? To jest to samo jedzenie, które byłoby podane na miejscu, przygotowane z takich samych składników, tej samej jakości itp. Reasumując. Komuś bardzo się nudziło szukając dziury w całym. Polecam Megamocnych!

Przedszkola

5.6
Rodzic
Termin usługi: kwiecień 2017

Witam. Serdecznie mogę polecić Przedszkole MegaMocni na Zaspie! Nie wiem o co chodzi "Zawiedzionemu". Personel jest profesjonalny, sale dobrze wyposażone i przestrzenne dla dzieci. Korytarz może trochę wąski, ale szafki dla dzieci gdzieś muszą być, a w sumie na korytarzu nikt się nie bawi. Może nieporządek na klatce jest spowodowany remontem "u góry". Wystarczy się dopytać :) Przedszkole będzie jeszcze piękniejsze ponieważ dowiedziałam się że w wakacje będzie remont i tym razem to Przedszkole "trochę" nabrudzi na klatce. Kto jest niezdecydowany warto żeby sam się umówił na spotkanie i poznał Dyrekcję i zobaczył jak wygląda placówka. Myślę że jest na prawdę na dobrym poziomie i cieszy się zainteresowaniem.

Przedszkola

5.4
Jan
Termin usługi: 2016

Polecam Megamocnych! Fajna atmosfera,dużo zajęć dodakowych,bardzo miłe panie! Fajnie że kadra podejmuje się ciekawych inicjatyw jak np wprowadzenie zagranicznego programu nauki najmłodszych! Jeszcze raz polecam!

Przedszkola

5.8
Elżbieta
Termin usługi: teraz

Przedszkole mi się podoba, bo jest kameralne, panie wszystkich znają i ze wszystkimi mają dobry kontakt - z dziećmi i z rodzicami :) Zajęcia są ciekawe - moja córcia dwa tygodnie opowiadała wszystkim jak stópkami malowali pszczółki i motylki, no super pomysły!

Przedszkola

6.0
Anna
Termin usługi: 28.01.2016

Jestem mamą dziecka ,które chodzi do przedszkola od września .Na początku było trochę zamieszania a my rodzice byliśmy ciekawi wszystkiego naraz .Ale teraz jest super !!! A najważniejsze to to ,że moje dziecko z radością idzie do przedszkola do pani Iwonki.Polecam w 100%

Przedszkola

6.0