Fakty i opinie

Bójka zakończona reanimacją pasażera w SKM

Do bójki zakończonej reanimacją poszkodowanego doszło na stacji Gdynia Główna.
Do bójki zakończonej reanimacją poszkodowanego doszło na stacji Gdynia Główna. fot. czytelnik Trojmiasto.pl

Reanimacją zakończyła się bójka dwóch mężczyzn w kolejce SKM z Gdańska do Gdyni. Pociąg został zatrzymany na stacji Gdynia Główna. Poszkodowany mężczyzna jest w stanie ciężkim, sprawca pobicia został zatrzymany.Aktualizacja, godz. 15.00.Jak mówią policjanci, osoba poszkodowana to 59-letni mieszkaniec Sopotu, który jest w stanie ciężkim. Funkcjonariusze ustalają teraz, co było przyczyną sprzeczki z 30-kilkuletnim napastnikiem. Mężczyzna również jest mieszkańcem Trójmiasta, został zatrzymany przez policję do wyjaśnienia.

Policjanci mówią też, że poszkodowany nie ma obrażeń pochodzących od użycia noża.


O zdarzeniu jako pierwsi poinformowali nasi czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta.

Z informacji, jakie nam przekazali wynika, że w poniedziałek przed godz. 13 w kolejce SKM jadącej z Gdańska Śródmieście do Gdyni Chyloni doszło do sprzeczki dwóch pasażerów. W efekcie wywiązała się bójka, w której ranny został jeden z mężczyzn.

- Jeden siedział na drugim i go podduszał. Potem wyjął nóż i go dźgnął - powiedziała nam telefonicznie osoba będąca na miejscu zdarzenia.
Częściowo potwierdza tę relację gdyńska policja.

- Między mężczyznami wywiązała się kłótnia. Obaj byli pasażerami tego składu - mówi Krzysztof Kuśmierczyk z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni. - Nie mogę jednak potwierdzić ataku z udziałem ostrego narzędzia
Napastnik został zatrzymany przez policję.

Na miejscu jako pierwszy pojawił się mieszany patrol SOK i funkcjonariusz policji. Jak mówi nam Bartłomiej Drobotowicz, zastępca komendanta Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Gdańsku, poszkodowany mężczyzna był reanimowany i z przywróconymi funkcjami życiowymi trafił do szpitala w Gdyni.

- Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone przez naszych funkcjonariuszy i policję. Na miejscu mają się lada chwila pojawić technicy kryminalistyki i prokurator. Pociąg został odstawiony na bocznicę - mówi Drobotowicz.

Opinie (343) ponad 20 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.