• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Jakie macie plany na majówkę? Sonda uliczna

rb
29 kwietnia 2022, godz. 11:50 
Najnowszy artykuł na ten temat Gdzie wyrzucić śmieci po grillowaniu?

Na działce przy grillu, w spa za miastem, ze znajomymi w Trójmieście, na przeprowadzce lub po prostu - w domowym zaciszu. Zapytaliśmy mieszkańców Trójmiasta i nie tylko, jakie mają plany na spędzenie długiego weekendu majowego.Co będziesz robił w majówkę:

Dla niektórych z nas majówka rozpocznie się już za kilka godzin. Podczas majówki ma być słonecznie, ale nie należy spodziewać się upałów.

Majówkę można spędzać na wiele sposobów, nie zawsze musi być to wyjazd za miasto. Dla wielu z nas najlepszym odpoczynkiem jest czas spędzony w domowym zaciszu.

Tak też z resztą odpowiadali mieszkańcy Trójmiasta w naszej sondzie ulicznej.

Ruszają ogródki gastronomiczne. Restauracje zapraszają w majówkęGdzie na majówkę 2022? 10 najlepszych miejscNie wszyscy spędzą najbliższe dni na zabawie i wypoczynku. Niektórzy wykorzystają ten czas na realizację zaległych obowiązków.

Wiele pomysłów na aktywne spędzenie majówkiWarsztaty, pokazy i mnóstwo zabawy na długi weekendJeśli jeszcze nie macie planów na długi weekend majowy, warto zerknąć w nasz kalendarz wydarzeń lub do cotygodniowego artykułu pt. "Planuj tydzień", w którym informujemy o najciekawszych imprezach i wydarzeniach.
rb

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (131)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane