• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Pijany rzucił leżakiem w klienta restauracji

bra
27 września 2023, godz. 15:00 
Opinie (88)
Zatrzymany po pijackiej awanturze 36-latek może najbliższe lata spędzić w więzieniu. Zatrzymany po pijackiej awanturze 36-latek może najbliższe lata spędzić w więzieniu.

Miał w organizmie 3 promile alkoholu, a gdy starszy pan zwrócił mu uwagę, że wulgarnie zachowuje się w restauracji, 36-latek rzucił w niego leżakiem, raniąc 72-letniemu mężczyźnie twarz. Potem z kolegą znieważyli policjantów, którzy przybyli na interwencję.Zwrócił(a)byś uwagę pijanemu, że źle się zachowuje?

Po godz. 12 policjanci odebrali zgłoszenie o tym, że przed jedną z restauracji na Przymorzu dwaj mężczyźni awanturują się i są wulgarni, a jeden z nich zaatakował klientów lokalu.

Na miejscu pojawili się dzielnicowi i ustalili, że kiedy 72-letni pokrzywdzony zwrócił uwagę na niewłaściwe zachowanie 36-latka, ten rzucił w niego drewnianym leżakiem, a także groził mu. Sprawca w podobny sposób zachował się wobec drugiego z klientów.Obaj mieli po trzy promilePolicjanci udzielili pierwszej pomocy przedmedycznej pokrzywdzonemu, który został zraniony w twarz, i wezwali na miejsce karetkę pogotowia.

Podczas interwencji 36-latek oraz jego 51-letni znajomy znieważyli funkcjonariuszy. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Badanie trzeźwości wykazało, że mieli w organizmie po 3 promile alkoholu.

Jeden był już karany za podobne przestępstwa36-latek usłyszał zarzuty za uszkodzenie ciała, naruszenie nietykalności cielesnej, kierowanie gróźb karalnych oraz znieważenie policjantów. Wyrok za te przestępstwa dla 36-latka może być wyższy ze względu na to, że jego czyny miały charakter chuligański, a w przeszłości był też karany za podobne przestępstwa.

Najlepsze w Trójmieście. Nasze rankingi lokali i usług51-latek usłyszał zarzut znieważenia funkcjonariuszy.

Za uszkodzenie ciała i spowodowanie rozstroju zdrowia na czas poniżej 7 dni grozi kara do 2 lat więzienia. Taką samą karą zagrożone jest przestępstwo kierowania gróźb karalnych. Za znieważenie funkcjonariusza publicznego i za przestępstwo naruszenia nietykalności grozi do roku pozbawienia wolności.
bra

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (88)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane