Fakty i opinie

stat

Podpaliła samochód byłego partnera

Najnowszy artukuł na ten temat

Nocny pożar samochodu na Chełmie

Trzy auta spłonęły po tym, jak 40-latka podpaliła samochód należący do jej byłego partnera. Kobietę zatrzymano dwa dni po zdarzeniu, odpowie nie tylko za podpalenie, ale też za kierowanie gróźb karalnych względem właściciela jednego ze spalonych pojazdów oraz jego rodziny.Zdarzyło ci się być w toksycznym związku?

tak, wciąż w nim tkwię 21%
tak, na szczęście udało mi się z niego wyswobodzić 36%
na szczęście nie 43%
zakończona Łącznie głosów: 4027
Do podpalenia doszło 8 listopada, w nocy. Na terenie Przymorza płonęły trzy auta, a poszkodowani swoje straty wycenili na 65 tys. zł. Policjanci ustalili, że najpierw podpalono jedno z nich i to właśnie na jego właścicielu skoncentrowali się, aby znaleźć motyw kierujący osobą, która podłożyła ogień.

Dość szybko okazało się, że sprawczynią może być była partnerka właściciela auta, która w ostatnim czasie miała też wysyłać pogróżki i grozić śmiercią jemu i jego rodzinie.

- Na podstawie zebranych informacji oraz po analizie zawiadomienia o przestępstwie policjanci ustalili tożsamość osoby mogącej mieć związek z tym zdarzeniem. 10 listopada, tuż przed godz. 20, na jednej z ulic Gdańska kryminalni z Przymorza zatrzymali 40-letnią kobietę podejrzaną o to przestępstwo - mówi Karina Kamińska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
40-latka została przesłuchana i przedstawiono jej w sumie siedem zarzutów, które dotyczyły zniszczenia trzech samochodów oraz kierowania gróźb karalnych.