• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Strzały i pościg w Gdańsku

MKo
7 lutego 2021 (artykuł sprzed 2 lat) 
aktualizacja: godz. 17:15 (7 lutego 2021)
Sprawca staranował radiowóz i uciekł. Policja zna jego personalia i zapewnia, że zatrzymanie jest kwestią czasu. Sprawca staranował radiowóz i uciekł. Policja zna jego personalia i zapewnia, że zatrzymanie jest kwestią czasu.

Nie zatrzymał się do kontroli, staranował radiowóz i uciekł - takie sceny w niedzielę po południu odegrały się na ul. HubalaMapka na Strzyży. W trakcie interwencji policjanci oddali w powietrze kilka strzałów ostrzegawczych.Aktualizacja, godz. 17:10.Przy ul. ChopinaMapka w Gdańsku, a więc w pobliżu miejsca zdarzenia policjanci znaleźli porzucony samochód, którym próbował uciekać mężczyzna. Pojazd ma przestrzelone opony i jest teraz poddawany oględzinom, zabezpieczane są też wszystkie ślady. Samego sprawcy jeszcze nie udało się zatrzymać.


- Strzelanina na Hubala, pojazd nie zatrzymał się do kontroli staranował radiowóz i uciekł - poinformował nasz czytelnik w Raporcie z Trójmiasta.
Do zdarzenia doszło na ul. Hubala w Gdańsku-Strzyży. Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego KMP w jednym z kierowców rozpoznali mężczyznę, który posiada zakaz prowadzenia pojazdów. Próbowali go zatrzymać, ale ten nie reagował na ich polecenia i zaczął uciekać.

W trakcie interwencji sprawca staranował radiowóz przez co policjanci nie mogli go dalej gonić. Funkcjonariusze oddali też w powietrze oraz w kierunku opon samochodu kilka strzałów ostrzegawczych. Poza radiowozem mężczyzna w trakcie ucieczki uszkodził także inne zaparkowane na ulicy pojazdy.

- Mężczyzna uciekł, jego personalia są nam znane, więc jego zatrzymanie jest kwestią czasu - mówi Karina Kamińska, rzecznik prasowy KMP w Gdańsku.
Mężczyzna porusza się pojazdem marki Mazda 3.
  • Do zdarzenia doszło na ul. Hubala we Wrzeszczu.
  • Do zdarzenia doszło na ul. Hubala we Wrzeszczu.
  • Do zdarzenia doszło na ul. Hubala we Wrzeszczu.
15:35 7 LUTEGO 21

Strzały i pościg na ul. Hubala w Gdańsku (82 opinie)

Strzelanina na Hubala, pojazd nie zatrzymał się do kontroli staranował radiowóz i uciekł .
Strzelanina na Hubala, pojazd nie zatrzymał się do kontroli staranował radiowóz i uciekł .
MKo

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (217)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane