Fakty i opinie

Wiec poparcia dla prezydenta Andrzeja Dudy w Gdyni

Najnowszy artukuł na ten temat

Rafał Trzaskowski ogłosił w Gdyni stworzenie ruchu społecznego

Około 200 osób wzięło udział w wiecu poparcia prezydenta RP Andrzeja Dudy - "12 lipca głosuj za Polską" w Gdyni. Parlamentarzyści, radni, działacze związani z PiS przekonywali do głosowania na urzędującego prezydenta.W czwartek o godz. 18 w Gdyni na placu Wolnej PolskiMapka (przy Urzędzie Miasta) odbył się wiec poparcia Andrzeja Dudy. Hasło manifestacji brzmiało: "12 lipca głosuj za Polską".

Na wiecu pojawili się m.in. parlamentarzyści Zjednoczonej Prawicy oraz wojewoda Dariusz Drelich. Przemawiał m.in. wiceminister Marcin Horała, pojawili się również posłowie Janusz Śniadek, Dorota Arciszewska-Mielewczyk, Tadeusz Cymański. Działacze Prawa i Sprawiedliwości przekonywali do głosowania na urzędującego prezydenta, argumentując to m.in. świetną współpracą Andrzeja Dudy z rządem. Podsumowali kampanię na Pomorzu, ale zapewniali też, że będą przekonywać wyborców nawet do północy w piątek.

Na wiecu pojawiła się też kilkuosobowa grupa z hasłami przeciwko prezydenturze Andrzeja Dudy.

Prezydent Gdyni poparł kandydata KOWiec poparcia dla Andrzeja Dudy zaplanowano po tym, jak we wtorek prezydent Gdyni Wojciech Szczurek oficjalnie zadeklarował, że w wyborach prezydenckich popiera kandydata KO Rafała Trzaskowskiego. Swoją decyzję ogłosił na profilu KochamGdynie. Konkretnych powodów jednak nie podał, ograniczając się do ogólników, że lepiej łączyć, a nie dzielić, być solidarnym itp.

Lokalni działacze Prawa i Sprawiedliwości uznali, że wsparcie kandydata opozycji jest równoznaczne z tym, że Wojciech Szczurek jest przeciwny budowie Drogi Czerwonej, czyli przedłużenia obwodnicy, która będzie prowadzić do portu i zostanie początkiem planowanej od lat trasy na Półwysep Helski. Pomysł budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego, w ramach którego ma powstać Droga Czerwona, otwarcie krytykuje bowiem Rafał Trzaskowski.

Akcja poparcia dla Rafała Trzaskowskiego w piątek w GdańskuZ kolei na piątek na godzinę 17:30 akcję poparcia dla Rafała Trzaskowskiego organizuje europosłanka KO Magdalena Adamowicz.

- Stwórzmy żywy napis "TRZA!" na gdańskiej plaży przy wejściu nr 58 na wysokości ul. Obrońców Wybrzeża i zróbmy razem zdjęcie przy użyciu drona! Będzie to ostatni dzień kampanii wyborczej, dlatego liczę na Waszą obecność w piątek, a już w niedzielę widzimy się w lokalach wyborczych! Uwierzmy w Polskę lepszą niż dziś, dla każdego, dla wszystkich! - pisze posłanka.

Opinie (1100) ponad 200 zablokowanych

 • (74)

  W końcu coś o drugim kandydacie)Szkoda że nie było prezydenta Gdyni,przecież niedawno jeszcze popierał obecną władzę.Ale jak to się mówi preferencje się zmieniają.Niechaj wygra po prostu ten lepszy,który spełnia swoje obietnice.Ja mam tylko nadzieję że będzie lepiej i wszyscy będą budować wspólne dobro a nie robić dziwne podziały.Wszak Polska to nasza ojczyzna i wspólne dobro.Czuway!

  • 316 340

  • 3x15 prawie się udało, wyszła podwyżka podatków zamiast obniżki, ale to wina PiSu (44)

   dajcie szansę, zaczniemy od katastru, obniżki socjalu, ale za 20 lat będzie lepiej

   • 19 17

   • Duda 54% (25)

    Kukla 46%

    • 33 68

    • Czytałem wszystkie komentarze i zero merytoryki (17)

     jakieś głupie hasła z tvp1, albo żale, że za po kradli (chociaz wg niezależnej organizacji watchdog obecna władza kradnie 8 razy wiecej), a poza tym to sami komuniści chociaż były pzpr to sie ukrywa w partii rządzącej (Piotrowicz,Kryże Jasiński Karski itd). Nikt nie zwraca uwagi że pad jest tylko ślepym wykonawcą rozkazów naczelnika nie ma zadnej ogłady, własnego programu taki Jaś fasola polityki fajnie się pośmiać ale to poźniej idzie w świat że polski prezydent to marionetka i głupek. Gadanie że Trzaskowski coś zrobi złego dla Polski jest bez sensu ponieważ nie ma mozliwosci technicznych bo w parlamencie rządzi PIS. Może tylko wetować i**otyczne ustawy takie jak ta za którą chce nas ukarać Unia. Widać że tacy znaffcy a nawet nie wiecie czym jest trójpodział władzy i jakie są kompetencje głowy państwa

     • 67 27

     • przeczytaj swój sama "merytoryka" (13)

      Trzaskowski będzie jeszcze b.uzależnionym prezydentem niz Duda, to po 1-wsze. po 2-gie będzie jak mógł, łącznie z senatem sabotować rząd. Po 3-cie nie zależy mu , podobnie jak KO, na rozwoju Polski tylko Niemiec.
      Po 4-te obyś miał ułamek tej sprawności intelektualnej co ma Duda i Kaczyński.
      A tak naprawdę to prezydent Polski ma jedynie funkcje reprezentacyjne.

      • 21 52

      • Ludzie! Nie dajcie wygrać tszaskowskiemu bo on pppiera masonów! (4)

       Widziałem program w Internecie, że masoni zabierajom dzieciom DNA i IQ! Możecie sobie w guglu sprawdzić jak wpiszecie! To wszystko, żeby odciongnąć nasze dzieci od Pana Boga i kościoła świentego.

       • 14 41

       • Eskimosi przerabiają dzieci na macę! (1)

        • 21 2

       • A pupilek Sorosa to chyba dużo do nosa bierze ?

        Oczy nie kłamią

        • 10 17

       • No no

        A nadajniki sieci 5G odpowiadają za Covida. Odstaw wódę, weź leki.

        • 21 3

       • Nauka poszła w las...

        Naucz się pisać... Na pierwszy rzut oka widać w co wierzysz. Boże!!!! Widzisz i nie Grzmisz??! Sądzę że ten program który oglądałeś zabrał Twoje IQ daleko,daleko........

        • 5 2

      • Przyznajesz że silny i niezależny Duda to tylko reprezentacja? (2)

       W simie racja - w sprawie Kurskiego nie miał nic do powiedzenia, tupał stradzył a Kurski dalej w TVP. Pokazał PADowi jego miejsce Prezes. Dlaczego spanikowany widmem porażki Jarosław zmienił rząd w chłopców na posyłki od robienia kampanii?

       Co do mojej sprawności intelektualnej - też umiem się podpisać. Z tym że ja myślę co podpisuję.

       • 23 7

       • Ale się nie podpisałeś.

        Słabo jednak z tą sprawnością.

        • 0 2

       • Każdy kandydat na prezydenta jest partyjny.

        Dziwnym trafem najbardziej ostrzy nie piszą za swoim ulubieńcem a z lubością potrafią pisać o przeciwniku. Brawo. Warto jednak porównać i wybrać. Duda to polityk luźno związany z partią jakich wielu w każdej partii. Trzaskowski to polityk z samego jądra PO a obecnie nawet wieceprzewodniczący PO. Prezydent zawsze współpracuje z swoim ugrupowaniem. Kto więc bedzie bardziej i dlaczego i po co? Trzaskowski ma szansę potem na objęcie przewodniczacego PO. Duda takich szans nie ma. Sytuacje kryzysowe? Jak katastrofa w danym kraju to najważniejsi politycy przetwają swoje podróże i zmieniaja plany aby byź w kraju. Trzaskowski tego nie robił nawet jak źle było w Warszawie. Duda jak był w pałacu prezydenckim podczas tego co się stało w Smoleńsku nie wpuścił dośrodka ekipy Komorowskiego bo oficjalnie nie było ciała. Wielu traci nerwy a on stał na straży prawa.... i dokumentów. Zapewne szybko potem organizowali ekipe która przeglądał dkokumenty aby konkurencja polityczna nie miała wglądu. A jaki kandydat był nie upartyjniony? Kwaśniewski. Był bardzo silny i nawet iskrzyło mocno pomiędzy Leszkiem Millerem premierem a Kwaśniewskim. Doszło wtedy do wielu scysji i wygrywał w nich Kwaśniewski. Jednak przez to premier był nikim a mieliśmy ustrój ala prezydencki.

        • 0 2

      • (1)

       Kiedy Kościół z ambony uprawia politykę można się spodziewać najgorszego.Sterowanie umysłami,indoktrynacji i narodu sprowadzonego do roli zakładnika militarnego.

       • 21 7

       • Dla tego przestałem chodzić do kościoła.

        Boga ma się w sercu.

        • 17 2

      • Przecież Duda to marionetka (1)

       O jakiej sprawności intelektoalnej piszesz. Myśli Dyktatora kazy potrafi przeczytać z promptera.

       • 20 5

       • Małgosia nie potrafiła.

        • 0 2

      • Co to jest 1-wsze, 2-gie, 3-cie, 4-te? Jedenwsze, dwagie, trzycie i czteryte? Bo jeśli myślałeś o pierwsze, drugie itd. to trzeba to było zapisać cyfrą z kropką (1.) a nie z i**otycznymi końcówkami.

       • 1 1

     • Czy tyle merytryki starczy? (1)

      Autor antypolskiej rezolucji przeciwko Polsce w parlamencie Unii Europejskiej 2) Trzaskowski mówił o porozumieniu polityków jego formacji z urzędnikami w Brukseli w sprawie zamrożenia unijnych środków dla Polski do czasu przejęcia rządów przez Platformę Obywatelską. 3)Uczestnik spotkań tajnej Grupy Bilderberg wywodzącej się od stowarzyszeń wolnomularskich, niejasnych interesów międzynarodowych a nie interesów Polaków i Polski. 4) Obietnice spełnione 4 na 59 wszystkich jako Prezydent Warszawy 5)Ratusz Warszawy pod wodzą Rafała Trzaskowskiego nie wypłaca nie i chce wypłacać odszkodowań przyznanych mieszkańcom poszkodowanym przez mafię reprywatyzacyjną. Ratusz Warszawy pod wodzą (Rafała Trzaskowskiego) skarży decyzje dotyczące przyznania odszkodowań dla poszkodowanych lokatorów przez mafie reprywatyzacyjne. 6) Zwolennik osiedlania w Polsce Islamskich Migrantów 7) Po co lotnisko w Polsce jak jest w Berlinie (kierunek prowadzonej polityki) 8) Wielomilionowe dotacje z publicznych pieniędzy (granty) dla środowisk promujących transwestytów i homoseksualistów pieniądze można by było przeznaczyć dla dzieci wprowadzanie karty lgbt 9) Rekordowe na poziomie praktycznie nie spotykanym w innych samorządach kompletnie nieuzasadnione horrendalnie wysokie podwyżki cen wywozu śmieci w innych samorządach obniżki cen wywozu śmieci np. Chełm. 10) Wypłaty rządowych mikropożyczek dla przedsiębiorców na skandalicznie niskim poziomie 7%, gdy w tym samym momencie np. w Gorzowie Wielkopolskim 92%. 11) Zaufany asystent Bronisława Geremka 12) Wielowątkowa afera jednej z najdroższych oczyszczalni ścieków na świecie oczyszczalni Czajka 13) Rozwożenie Warszawskich fekaliów po całej Polsce(Rafał Trzaskowski kompletnie bezradny wobec awarii Oczyszczalni sytuację musiał ratować rząd PIS 14) Doprowadzenie do gigantycznej katastrofy Ekologicznej sytuację musiał ratować rząd PIS 15) Fatalny stan finansów Warszawy. 16) Jak pojawił się koronawirus to uciekł na L4. Cdn

      • 7 31

      • to miała być merytoryka?

       zlepek rozdmuchanej pisowskiej propagandy, w którą tylko naprawdę ktoś o wątłym umyśle może uwierzyć i powielać. Pikuś przy pisowskich codziennych przewałach, które błyskotliwy elektorat wypiera z tychże umysłów

       • 14 2

     • Cd

      17)Zablokowanie strategicznych dla Polski inwestycji 18) Rafałowi Trzaskowskiemu nie udała się nawet najprostsza w prowadzeniu hodowla kóz. Stado kóz, które było hodowane z publicznych pieniędzy w Warszawie praktycznie całe wyzdychało choć kozy są najprostsze w hodowli 19)Partia Trzaskowskiego to Reali przeciwnicy programu 500+ a zwolennicy migrantów .20) szczodrobliwy Trz. na ulicy wrecza emerytce zbierajacej na leki...20gr ,21)Przedwczesne zbieranie podpisow.22)jako poseł głosował przeciw ustawie obniżającej wiek emerytalny.

      • 5 25

    • Ha ha ha tym od dudy pisze o kukle (4)

     Ha ga to nawet zabawne bo to duda jest kukielka sterowana przez bezzebnego patola z Zoliborza

     • 30 8

     • Tusk nie jest z Żoliborza (3)

      • 6 23

      • Przede wszystkim nie jest patolem a jego stryj nie skazywał Polaków na śmierć. (2)

       • 5 8

       • Tusk miał matkę Niemkę (1)

        A na podwórku wołali za nim ,,ty szwabie,, wiem bo mieszkałem tam

        • 2 2

       • I co w związku z tym?

        Przecież rodziny się nie wybiera. Du*a ma żonę żydówkę i coś to zmienia?

        • 1 1

    • Duda 54% Kukła 46%? (1)

     Więc twierdzisz, że Adrian Du*a zdobędzie całe 100%?
     Znaczy pewne już, że sfałszujecie wybory?

     • 1 2

     • A mogłeś chociaż 5 klas tłuku skończyć

      Czego nie rozumiesz ile to jest 100?

      • 1 2

   • Tylko trzy województwa w Polsce dla kandydata niemieckiego (4)

    • 25 41

    • Wyborcy PO stoją tam gdzie ZOMO (3)

     • 19 48

     • Przecież to psis zarządził, by ZOMO pod domem na Żoliborzu stało i karła pilnowało (1)

      • 37 6

      • Tam stoją ormowcy.

       • 16 0

     • A Kaczyński stoi tam gdzie stał Jaruzelski...

      • 2 0

   • Jak w 1938 (8)

    Znowu Polacy muszą walczyć z folksdojczami

    • 20 37

    • (3)

     Napisz to poprawnie.
     No dalej podkarpacki nieuku :)

     • 38 15

     • Gdyby wybuchła wojna, wyborcy PO byli kolaborantami ? (1)

      • 16 27

      • ciekawe

       tych, którzy mieli Polskę w sercu wybili nasi sąsiedzi z lewa i z prawa, została garstka - osoby z PiS ciężko uznać za mających w sercu PL, bliżej im do tych z Jedwabnego

       • 24 2

     • Napisane jest poprawnie. Po polsku...

      • 4 6

    • Jak we wrześniu 1939 - jaczejki Putina w natarciu. (3)

     Ukryta opcja pro-rosyjska straszy Berlinem, Niemcami i folksdojczami.

     • 15 2

     • Ale to wasz TVN jest rosyjski od 2016 roku (2)

      • 2 14

      • Polski rząd jest z nadania FSB - to FSB załatwiło im taśmy do obalenia Tuska

       To na rosyjski Antek tłumaczył listę polskich agentów wywiadu.

       • 5 0

      • I dlaczego kłamiesz?

       Właścicielem TVN jest Discovery Communication z siedzibą w Silver Springs w Amerykańskim stanie Maryland. Co można sprawdzić na oficjalnej stronie Discovery. I tak wiem, zaraz naPiSzesz o jakimś mitycznym, bezimiennym rosyjskim funduszu który wykupił pakiet kontrolny Discovery, co też jest kłamstwem które można zweryfikować na tej samej stronie. Trojmiasto peel to nie TVPiS żeby czytelnicy łykali każdą bzdurę jak pelikany #dojnejzmiany.

       • 3 1

   • drodzy gdańszczanie za ciepło, dzięki Adamowiczowi , płacicie Niemcom, (3)

    będziecie mieli raj i pełne kieszenie jak wygra Czaskowski, jest jeszcze sporo do puszczenia braciom germanom, woda , wywóz śmieci, komunikacja miejska. No i najzdrowsza na świecie woda kryniczna warszawianka, ulepszająca wody Wisły.

    • 5 21

    • Wolrlibyście żebyśmy mieli ciepło z rosyjskiego węgla. (1)

     Gdzie wrak patrioci?
     Już was nie interesuje?
     Już macie to gdzieś?
     Był potrzebny tylko żeby wygrać wybory?
     Lech Kaczyński przewraca się w grobie kiedy widzi jak traktujecie Polskę.

     • 16 2

     • Górnik

      Ciepło to mamy cały czas z Rosji z Mozambiku i Kolumbii bo nasz wegiel jest za drogi. Ale pisiory tego nie mówią bo górnicy nakopaliby im.

      • 4 2

    • Zapomniales

     O lasach. Caly TPK czeka w kolejce

     • 2 1

  • (4)

   obietnice... długopis krzyczał 5 lat temu o walce z kolesiostwem na ważnych stanowiskach i o tym , że prezydent nie może być partyjnym sługusem ... i Co ?!!! guano - jest mega pajacem , kłamcom a dodatkowo clownem ośmieszającym nasz kraj przed cywilizowanym światem - dla dobra przywracania neokomuny swych towarzyszy partyjnych ... totalny ci*l

   • 63 18

   • Rafał , Wałęsa II jestem za a nawet przeciw (2)

    • 7 12

    • ba...

     w punkt, nic dodać nic ująć

     • 1 7

    • Andrzej - któremu nawet bratanica prezesa ręki podać nie chciała.

     LiżyDuda prezesa.

     • 6 0

   • Czy "waszmosc" jesteś ... "klamcom"?
    Nie. Jesteś analfabeta.

    • 3 4

  • Akcja za Trzaskowskim w języku niemieckim? (11)

   • 15 33

   • Trzaskowski i brunetka w Brazylii za 70 000 na koszt podatnika (7)

    • 20 31

    • Ale jego żona to chyba blondynka?

     • 12 3

    • Petru II (1)

     Ale wpadka

     • 15 21

     • Po kampanii bedzie sprawa.

      Rozwodowa.

      • 7 8

    • nastepna bzdura wyssana z tvp1 (1)

     równie dobrze mogę powiedzieć że obrońcy pedofilów głosują na tego kto jednego z nich ułaskawił

     • 24 7

     • To akurat prawda.

      • 4 0

    • Zeby mu

     Pociagnac to musieli leciec do Brazylii? To w urzedzie juz nie ma kibla?

     • 1 7

    • Co to w porównaniu do 70 000 000

     niedojdy Sasina. Ciekawe ile "przytulił" dla siebie

     • 7 1

   • Zapytaj zone dudy (2)

    • 9 2

    • Co na to żona Kaczyńskiego

     Jak to co ?!
     - Miauuuuuu

     • 6 0

    • Zapytajmy Dudę o "leśne ru****dło", ciekawe czy na narty w Alpy razem jeździli.

     • 0 0

  • Weź tabletki chory psychicznie trollu

   • 4 0

  • Sven pijaku co ty bredzisz (1)

   Szczurek zawsze byl przecieko pisowi durniu. Cale Trojmiasto jest pezeciw dudzie. Skoncz chlac bo nie ogarniasz juz faktow

   • 17 6

   • Kris a co ty znowu taki agresywny... luzzzz...weź chłopie głęboki oddech i na wybory

    • 4 3

  • Syndrom sztokholmski? (4)

   Kochani polacy, czy potrafi ktoś wymienić chociaż jeden sukces Trzaskowskiego (oprócz podpisania deklaracji przywilejów LGBT i organizowania parad LGBT)? Naprawdę chcecie prezydenta nie...uda...cznika, lewaka, fana LGBT i ideologii Gender/multi-kulti, człowieka, który robi wszystko, aby nie zadośćuczynić ludziom wywalonych z własnych mieszkań, ofiarom Warszawskiej Reprywatyzacji? Trzaskowski jako prezydent zablokuje prace rządu i doprowadzi do kryzysu w Polsce - są na to dowody, bo już teraz hamuje w Warszawie udzielanie pomocy przedsiębiorcom z tarczy finansowej. Nie łudźcie się, że będzie to prezydent wszystkich Polaków....Trzaskowski w ciągu roku zabrudził Wisłę zagłodził kozy wyeksmitował biedaków załatwił tęczowy tramwaj i ciągłe krzyczy że nima pieniędzy. ....Czy wiecie że Fundacja Rockefelera napisała scenariusz rozwoju pandemii w 2012 r i teraz obecnie wszystko idzie wg scenariusza pandemii 2012 .r. strach najlepiej się sprzedaje !!!!.....Czy cześć Polaków już tak została oglupiona przez TVN że zagłosuje przeciwko swoim interesom? Niepojęte aby głosować na gościa który podniesie mi wiek emerytalny, zabierze dodatki moim dzieciom, obniży stawkę godzinową pracy, zakwateruje mi po sąsiedzku islamistów, a moje dzieci będzie uczył pedofil.......jak trzeba mieć zryty łeb przez media aby coś takiego poprzeć.... Niepojęte!!!!....Jak wybierzecie tęczowego Czaskoskiego to zamiast 500 plus będzie 20 groszy

   • 3 23

   • SBecy aktywni na forum (1)

    Co 2000+ nie tarcza do 1 szego?

    • 5 5

    • Tarcza tarcza, na więcej niż pińcetplus na twój alkohol i fajki.

     • 1 0

   • Już mamy jednego nieudacznika - nowy nie będzie biegał na Żoliborz po nocy po instrukcje. (1)

    • 4 0

    • Pewnie

     Bo bedzie latal do berlina

     • 0 2

  • BRAWO !!! Pan Prezydent Szczurek !

   • 7 0

  • niech wygra lepszy??

   nie o to chodzi! to wybor miedzy wschodem a zachodem

   • 3 0

  • o kandydacie Dudzie jest na okrągło w TVP, na zmianę z posłem Kaczyńskim

   • 2 0

  • pisoszcurek

   szczurek jak chorągiewka, ale faktycznie jeszcze niedawno Adriana do LO 3 zaprosił, a to Pinokia zaprosił na przecinanie wstęgi pomnika, który dopiero pół roku później został oddany.
   Szczur wstydu nie ma, ani kręgosłupa, kręci geszefty jak pisior i tak samo szanuje zdanie mieszkańców. mentalnie i faktycznie to pisior, ale teraz robi coś dla poprawienia wizerunku. Żenujący człowieczek, który zniszczył architekturę modernistyczną Gdyni i jej potencjał turystyczny. Cóż jak widać lepsza jest kasa deweloperów

   • 0 0

 • trzask prask (42)

  ipo długoPiSie

  • 973 487

  • (9)

   Oby!!!! Niech trzaska w niedzielę :)))

   • 71 53

   • Oj beda jedynie trzaskac łzy... (7)

    Hahaha oj będą

    • 29 20

    • a co, słaszujecie wybory towarzysze pisowscy? (6)

     • 30 18

     • PO fałszowali?

      • 12 22

     • Sfałszować będzie im trudno, prościej im będzie unieważnić (4)

      Do 6 sierpnia pisowska izba SN nie ogłosi ważności wyboru, a po 6 sierpnia tapirowana lub inny zwykły poseł co ja zastąpi na marszałku, obejmie urząd rezydenta i nakaże rozpisać nowe wybory

      • 18 6

      • jednak uważam, że spróbują sfałszować i dopiero jak to nie wyjdzie to będą (3)

       iść na unieważnienie

       • 2 0

       • Nie mierzcie wszystkich swoją miarą. W 2014 r w wyborach było 2,5 mln nieważnych głosów i cicho wtedy siedzieliście. (2)

        • 4 2

       • Nie manipuluj (1)

        w 2014 w wyborach samorządowych nie sposób było się połapać bo dostawaliśmy całą książkę i głosowaliśmy 3 krotnie do różnych organów, a ponad połowa z nieważnych to były głosy puste.
        Tu masz 2 nazwiska.

        • 0 1

       • Tam byli "mężowie zaufania" z Prawa i ZPRawiedliwości w każdej komisji.

        Więc twierdzisz, że były sfałszowane? Ciekawe.

        • 0 0

   • Bryczesy wam trzasną

    • 6 3

  • (1)

   Niech żyje rpg)Uchodźcy,zapraszamy)

   • 17 34

   • LGBT w całej Polsce !

    • 15 28

  • Trzaskowskiego skreślamy swastyka (9)

   Prezydenta Dude krzyżykiem

   • 19 48

   • (3)

    Rób jak uważasz wg mnie dobry pomysł, lepszy nieważny głos niż głos na dudę. Namów proszę jak najwiecej znajomych do takiego głosowania ;)

    • 24 8

    • Załóż bryczesy , wejdziesz w Gdańsku bez kolejki (2)

     • 2 10

     • Miej stryja w NKWD dostaniesz willę na Żoliborzu. (1)

      • 5 3

      • Ja tam nie wiem, ale mój dziadek z AK był gnojony przez władze PRL

       Nikt mu willi na Żuliborzu nie dał, nie dał ciepłej posadki na UW, a moja matka, ciotki i wujkowie nie zagrali w filmie kręconym przez PRLowskie władze. Ktoś pisze historię na nowo.

       • 0 0

   • Dude Hohausser i jego zone niemke cvyba (1)

    • 11 6

    • On nie jest z Niemiec, ona jest z naszych

     Szalom!

     • 2 1

   • ciebie zaś sierpem i młotem

    • 8 3

   • To wrodzone czy nabyte?

    • 0 1

   • Swastyka to symbol bliższy twoim guru z PiSu.

    Nazistowskie niemcy też LGBT wrzucali w piece w Auschwitz. Dbali o przyrost III Rzeszy za wszelką cenę (500+) i też stał za nimi Kościół Rzymsko-Katolicki (kanały watykańskie).

    • 1 0

  • Ja na kurdupla nie zaglosuje. Ledwo wyzszy od Kaczynskiego (12)

   Wybieram Dude 182 cm

   • 24 39

   • te (2)

    pisowskie świrusy nigdy jednak nie zmadrzeją

    • 29 24

    • zmądrzeją tylko jak będzie pusta micha, nigdy przed

     ale wtedy będzie za późno, także młodzi uczcie się języków i wyjeżdżajcie z Polski bo będziecie musieli na tych dziadów harować i oddawać w podatkach większość ciężko zarobionej kasy

     • 21 9

    • A dlaczego

     Odrazu obrażasz innych?
     Ja szanuje ludzi ktorzy oddaja swoj głos na Trzaskowskiego.Ja głosuję na Dude bo takie mam prawo.

     • 2 0

   • od kaczyńskiego (2)

    to krasnale są wielcy

    • 11 8

    • Tusk 167 (1)

     • 7 3

     • i żeby to chociaż iloraz yntelygency był

      • 3 6

   • Kudupel to Kaczor

    • 10 7

   • Duda nawet siku bez zgody kurdupla nie robi (1)

    • 22 9

    • Kris ale jad z ciebie leci, to chyba ta polityka miłości :-D

     • 7 8

   • No i co że 182 cm jak podobno ma małego ptaka

    • 14 4

   • Wysoki jak nomen-omen brzoza, a....

    • 0 0

   • kurdupla?

    A to ciekawe- porównaj zdjęcia obu kandydatów, kiedy stoją obok siebie- przykre, że tępo gapisz się w jedynie słuszny przekaz...Zero własnego rozumu...

    • 0 1

  • GDynia pamieta kto z kim trzyma!

   Nie glosujcie na Potrzask!
   Czlowieka z tasmy!
   Bo bedzie polska ukladow i z kartonu znowu!

   • 11 30

  • Obwodowe komisje dziękują pis za zmniejszenie ich składów .

   Dzięki temu stojąc w kilometrowych kolejkach będziecie mieli więcej czasu aby docenić pis za ich absurdalną decyzję.Pozdrawiam stojących w kolejkach-członek okw nrxxx

   • 10 5

  • cienkoPIS się odezwał...

   • 7 1

  • Obwodowe komisje wyborcze dziękują pis za zmniejszenie składów do 3-5os.żeby wyborcy mieli czas na przemyślenie decyzji.

   A my żeby po takiej katorżniczej pracy w stresie i maseczkach za taką samą kasę jak ci co byli rok temu w 9o osobowych komisjach podziękujemy Dudzie i pis że o nas nie zadbał tak nas okłamując o stworzeniu dobrych warunkow naszej pracy-wieloletni przew OKW

   • 6 3

  • Posypią się judełki ?

   • 0 0

  • A tu zdziwko ........ i po trzasku ...

   • 0 1

  • PO=PiS

   PO=PiS

   • 0 0

 • Czemu akurat przed urzędem miasta? (9)

  Czyżby manifestanci chcieli, aby Wojciech Szczurek zmienił zdanie...

  • 379 79

  • Taki nacisk. Że niby "prawdziwi Gdynianie" popierają Dudę (2)

   I Szczurek nie ma racji, i żeby pomyślał, żeby się wycofać z poparcia Trzaskowskiego. Sztuczka psychologiczna.

   • 22 14

   • Całe 200 sztuk, wow, z czego może 1/4 dożyje kolejnej dekady patrząc po wieku (1)

    A w I rundzie poparcie dla notariusza w GA mniejsze niż w GD

    • 21 12

    • Już przegraliście

     Nitras królem !

     • 4 15

  • a co to kogo obchodzi

   a co to kogo obchodzi jak głosuje jakiś prezydent miasta - jego sprawa. czym się tu pasjonować każdy ma swoją wolę i wizję

   • 15 2

  • Uczą się stać w kolejkach bo pis zmniejszył stany osobowe komisji do min3os

   W zeszłym roku 9osob obsługiwało mniej wyborców niż dziś składy 3-5osobowe.Dlatego trening przed niedzielnym staniem w kolejkach się przyda wszystkim.A my przemęczeni członkowie komisji napewno uśmiechnięci was nie obsłużymy

   • 5 3

  • Może czekali, aż poszczuje ich psami.

   • 0 1

  • Gdynia (2)

   Wypad z Gdyni Pisiory

   • 5 4

   • (1)

    Jak widzę takie rzeczy to wstyd mi że jestem z Gdyni!

    • 2 2

    • Jeszcze jedno nie dla kogoś kto uwalnia pedofila!!!

     • 2 2

 • Ążej, Ążej (6)

  • 219 89

  • Raffal Raffal (2)

   • 12 10

   • Rafalala Rafalala (1)

    • 18 11

    • Niech się biją w basenie wypełnionym budyniem albo jakimś żelem do masażu,
     Kto wygra, ten zostanie prezydentem. Dla mnie obaj są kukiełkami.
     Przynajmniej będzie zabawnie.

     • 10 2

  • Klawiatura padła, czy głowa?

   • 5 4

  • Tafal, Tafal

   • 3 0

  • W Toruniu ,u Rydzola POsadę znajdzie ?

   • 0 1

 • A może tak napis 'Skąd masz majątek?' (12)

  • 252 77

  • No jak to skąd (1)

   Z bankomatu

   • 10 5

   • Pewnie z tego izraelskiego, co dużo w Gdańsku stawia.

    • 11 2

  • (4)

   z inwestowania w naukę i ciężkiej pracy !!!! Nie z robienia 8 dzieci a potem myślenia jak je nakarmić bo pleban kazał tak robić .. Mam kasę bo mamy w 3 firmę i ciężko tyramy by pijaczki i dziecioroby mogły żyć na naszym garbie . Musimy ciężko tyrać bo trzeba utrzymać podarunki partyjnych pajacy , którzy mało kiedy pracowali a dla swej wysokiej pensji obiecują cuda oszółomom

   • 31 28

   • I co? Nie przeszkadza Ci, że Ty ciężko pracujesz, a inni dostają pod stołem?

    Urzędnicy, zdolne w negocjacjach małżonki i robotne teściowe?

    • 17 2

   • Horala to obronca pedofili które scielnych (2)

    • 16 7

    • Horała ma już lustrzycę

     • 12 4

    • za 50K z samego CPK miesięcznie też byś bronił i popierał co pisiory każą

     taka prawda

     • 15 5

  • trzask milioner (3)

   no ciekawe skad trzadk ma tyle kasiory może w urzedzie zonka zarobila haha

   • 8 12

   • nie dojdziesz (2)

    normalne dla średnio rozgarniętego bogacenie się to dla zacietrzewionego, niedouczonego , niezaradnego pisowca - niedojdy czarna magia. tylko kaczyński umie dostawać kilkanaście na miesiąc i przez 30 lat prawie nic nie zaoszczędzić, za to za państwową kasę wieże budować nie płacąc do tego wykonawcom

    • 10 9

    • Kaczynski za ta kase leczy matkę od dobrych 15 lat (1)

     zazdroscisz mu chorej matki czy tego, ze ma na leczenie osób mu najblizszych ? Jaką trzeba byc umysłową amebą, zeby krytykowac tak ludzkie zachowania człowieka. Jakim ty jestes cżłowiekiem? Wczesniej matkę leczył SP. Lech Kaczynski, teraz robi to Jarosław. By wykazac oszczednosci w oswiadczeniu majatkowym to najpierw trzeba je miec.

     • 3 4

     • Jego matka nie żyje

      • 4 0

  • adrian? spyta kaczora czy mu glapa i blondyny dodrukują

   co by mógł dom spłacić. a przy okazji porozdawać wybitnym pisowskim intelektualistom po podstawówce

   • 8 5

 • (6)

  Chyba ich autobusami dowiezli

  • 616 224

  • Przyjechali sobie z Podkarpacia zwiedzić piękne Pomorze.

   A co, nie wolno?

   • 32 24

  • (1)

   Tak robi tylko PO

   • 23 52

   • PeŁowcy z autokarów minusują

    • 7 21

  • większość - widać od razu , że to naziole 80 letni słuchający radia ojca grzyba , którzy nie trybią gdzie jest koniec lasu za wsią a pojęcie województwa to już rozerwie im berety ... Rozmowa o państwie czy innych krajach i kulturze spowoduje nagły wylew

   • 33 20

  • Turyści z Podkarpacia albo innego Podlasia

   • 36 14

  • Tak, trolejbusomi.

   • 1 0

 • (8)

  Jestem biznesmenem i tylko zabieram ręce kiedy wróci PO do władzy ; )))))

  • 159 295

  • Marna prowokacja.

   Akurat ci przedsiębiorcy finansują pińceta na bombelki.

   • 52 17

  • (1)

   No tak, skoro "biznesmen" to pojęcie pejoratywne wg wyborców Dudy to już mówi samo za siebie.

   • 28 11

   • Pewnie badylarz i prywaciarz

    • 1 0

  • komu zabierasz ręce?

   • 18 0

  • Biznesem nazywasz pobieranie plusów

   Super nic nie inwestować i brać.

   • 4 0

  • Jestę matkom 6-ciorga dzieci (każde z innym partnerem), mieszkam w mieszkaniu komónalnym, nie pracuje od 15 lat, biore zasiłki socjalne, lubiem alkohol i dobrom zabawe, bendem głosowała na Andżeja Dude

   • 8 2

  • "i tylko zabieram ręce kiedy"

   Typowy picbecki niedouk- nie musze dodawac ze po pisowskiej zawodowce .

   • 2 1

  • jesteś?

   Chyba szemranym...

   • 1 0

 • Nigdy długopisa moi drodzy i kochani (16)

  Trójmiasto bez Dudusia na zawsze i na wieki....

  • 761 435

  • (1)

   I bez Trzaskającej warszawki

   • 54 48

   • Anarchia?

    To już mamy teraz, panoszący się deweloperzy i lobbyści wielkich korporacji

    • 30 12

  • Zdecyduj sie za kim jesteś sven (2)

   Bo to wygląda na ostrą schozofrenię lub rozdwojenie jaźni.

   • 38 2

   • Tu każdy się może podpisać jak chce

    A niektórzy nie są odporni na trolololo XD

    • 15 2

   • niestety ten człowiek potrzebuje pomocy , wymaga interwencji specjalisty

    • 4 3

  • "długopisa"? Gdzie uczyleś się polskiego?

   • 7 9

  • gęba w kubeł ! przestań bredzić

   • 3 8

  • Długopis (2)

   Długopis. Nazwa pochodzi od poprzedniego prezydenta Komorowskiego,który podpisywał wszystko jak idzie. I tak podpisywał, że mu obrazy z kancelarii wnieśli, a on nie zauważył!

   • 13 11

   • nawet podpisał się, jako bul

    • 6 0

   • Nie nazwa dotyczy dudy

    Bo podpisuje hurtem wszystko co mu kaczka podsyla. On nie jest od myslenia lecz machanis lapa i glupiego usmiechu. Kaczyniak musial go zatrudnic bo jest kurduplem i zebow mu brak

    • 1 5