Fakty i opinie

Poranna bójka w Sopocie

Bójka w Sopocie

Kilku młodych mężczyzn pobiło się w niedzielę nad ranem (18.07.21) w Sopocie.

Kilku młodych mężczyzn pobiło się w niedzielę rano w Łazienkach PółnocnychMapka w Sopocie. Ośmiu z nich zostało doprowadzonych na policję.Czy była(e)ś kiedyś świadkiem ulicznej bójki?

nie tylko świadkiem, ale i uczestnikiem 25%
tak, nie raz i nie dwa 41%
może raz coś takiego widziała(e)m 20%
nie, nigdy 14%
zakończona Łącznie głosów: 1771
Alkohol, zmęczenie całonocną imprezą, a może krzywe spojrzenie i o jedno słowo za dużo - nie wiemy, co doprowadziło do bójki, do której doszło w niedzielę rano w Sopocie.

Prawdopodobnie ok. godz. 7 nad ranem na trawniku między hotelami Grand i Sheraton starło się ze sobą kilku młodych mężczyzn.

Film przedstawiający bójkę zarejestrował jeden z przechodniów. Nie wiemy, ile trwały zmagania. Nagranie prezentuje nieco ponad minutę, ale wydaje się, że są to już ostatnie chwile konfliktu.

Przy filmie opublikowanym w mediach społecznościowych pojawił się następujący komentarz. Nie wiemy jednak, czy zamieścił go autor nagrania:

- Sopot nie jest bezpieczny! Zero patroli policji nad ranem. Wielka bijatyka między Grand Hotelem a Sheratonem. Przejeżdżający patrol policji nie widział całego zajścia, bo nie chciał! A jak już łaskawie zauważył, to nie mógł sobie z tym poradzić. Wstyd dla Sopotu, że ludzie idą z małymi dziećmi już na plażę, a tu widzą bite kobiety i wielką zadymę z wyzwiskami. Gdzie jest monitoring?!
Do sprawy odniosła się już sopocka policja.

- W niedzielę rano patrolujący miasto policjanci, jadąc ulicą Dolnego Sopotu, zostali powiadomieni przez świadków, że bije się grupa osób. Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję. W międzyczasie dyżurny policji otrzymał zgłoszenie w tej sprawie i na miejsce pilnie skierował kolejne patrole - mówi Lucyna Rekowska z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie. - Zaraz po zdarzeniu na komendę doprowadzono osiem osób. Na razie nie postawiono jeszcze nikomu zarzutów, wszyscy uczestnicy tego zdarzenia muszą najpierw zostać przesłuchani, a część z nich była nietrzeźwa. Wstępnie zakwalifikowaliśmy to zdarzenie jako pobicie, a nie bójkę.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (557)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »