- 1 Od soboty remont na Podwalu Przedmiejskim (80 opinii)
- 2 100-letnia willa ma szansę na drugie życie (11 opinii)
- 3 W sobotę Marsz Równości w Gdańsku (717 opinii)
- 4 Każdy pies w autobusie musi mieć kaganiec? (231 opinii)
- 5 Jemy na mieście: uczta w Hot Pot World (63 opinie)
- 6 Nowe patrole, kamery i łódź za pół miliona zł (103 opinie)
17:01
23 lipca 2023
Rój pszczół na popularnym jarmarkowym stoisku
Przeczytane
-
Lubię to
-
Super
-
Trzymaj się
-
Ha ha
-
Wow
-
Przykro mi
-
Wrr
- Wszystkie 0
Opinie (7) 1 zablokowana
-
2023-07-23 17:17
Opinia wyróżniona
Trzmielce to wspaniale owady
- 12 7
-
2023-07-23 17:03
(3)
Madko bosko,dobrze że za szybą...to bardzo niebezpieczne ale i pożyteczne owady.Polecam miód z własnej pasieki,choć to wiadomo ryzykowna hodowla a ukonszenie może wywołać uczulenie a to z kolei..ehhh.
- 7 49
-
2023-07-23 17:08
Weź chłopie lepiej do słownika języka polskiego zajrzyj...
- 15 1
-
2023-07-23 17:09
głupszego osobnika jak ty, to ja jeszcze nie spotkałem...
- 15 3
-
2023-07-23 17:24
Ale robisz z siebie pośmielisko
- 5 1
-
2023-07-23 17:17
Opinia wyróżniona
Trzmielce to wspaniale owady
- 12 7
-
2023-07-23 17:48
Szkoda tych pszczółek (1)
Widać że są mocno zdenerwowane
Nie przeżyją jarmarku- 25 1
-
2023-07-24 08:10
ale czego się nie robi dla hajsu
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.