Fakty i opinie

stat

Samochody przy budowie ochlapane farbą

Najnowszy artukuł na ten temat

Wiadukt Biskupia Górka coraz droższy

W trakcie prac na wiadukcie Biskupia Górka w warunkach porywistego wiatru doszło do opryskania kilku stojących na pobliskim parkingu samochodów farbą antykorozyjną.
W trakcie prac na wiadukcie Biskupia Górka w warunkach porywistego wiatru doszło do opryskania kilku stojących na pobliskim parkingu samochodów farbą antykorozyjną.

Prace przy wiaduktach Biskupia Górka zobacz na mapie Gdańska w Gdańsku miały w piątek nieprzyjemne konsekwencje dla kierowców, którzy swoje auta zaparkowali w pobliżu Urzędu Marszałkowskiego zobacz na mapie Gdańska. Czytelnicy poinformowali nas, że pojazdy zostały ochlapane farbą. Przedstawiciele Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska o incydencie wiedzą. Poszkodowani kierowcy mogą zwracać się w tej sprawie do wykonawcy.Jak oceniasz budowlane inwestycje w Gdańsku?

są bardzo potrzebne, miasto musi się rozwijać 73%
nie widzę w nich sensu 15%
są mi obojętne 12%
zakończona Łącznie głosów: 2168
Przypomnijmy, szeroko zakrojone prace przy budowie wiaduktów Biskupia Górka w Gdańsku dobiegają półmetka. Wkrótce rozpocznie się układanie nawierzchni na pierwszym z nich. Gdy to się stanie, auta pojadą nowym obiektem, stary zostanie rozebrany, a w jego miejscu powstanie kolejny. Skomplikowana pod wieloma względami inwestycja zostanie zrealizowana do października 2020 roku.

Tymczasem na pobliskim parkingu doszło w piątek do nieprzyjemnego dla kierowców incydentu, do czego przyczyniła się trwająca nieopodal budowa. Poinformowano nas o tym w Raporcie z Trójmiasta.

Kilkanaście jak nie kilkadziesiąt aut uszkodzonych na parkingu Urzędu Marszałkowskiego podczas prac malarskich na Nowym Wiadukcie Biskupia Górka.


O komentarz poprosiliśmy przedstawicieli Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska.

- Dziś (piątek, 19 lipca), w trakcie prac na wiadukcie Biskupia Górka, w warunkach porywistego wiatru doszło do opryskania kilku stojących na pobliskim parkingu samochodów farbą antykorozyjną - potwierdza Jakub Panasewicz z biura komunikacji DRMG.
Urzędnicy informują, że właściciele pojazdów mogą zwrócić się z oficjalnym wnioskiem w tej sprawie do wykonawcy (firma Budimex), który jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej.

Opinie (124) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.