• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Uciekał z kierowcą na masce. Po kilku miesiącach wiadomo kim jest poszukiwany

szym, ws
9 listopada 2023, godz. 09:45 
Opinie (293)
aktualizacja: godz. 19:05 (9 listopada 2023)
Policja ujawnia wizerunek mężczyzny, który siedział za kierownicą citroena w momencie kolizji na Jaśkowej Dolinie, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia z uczepionym maski samochodu innym mężczyzną. Policja ujawnia wizerunek mężczyzny, który siedział za kierownicą citroena w momencie kolizji na Jaśkowej Dolinie, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia z uczepionym maski samochodu innym mężczyzną.

Policja ustaliła kim jest kierowca, który pod koniec sierpnia uciekał z miejsca kolizji z drugim mężczyzną na masce samochodu. Przez kilka miesięcy pozostawał nieuchwytny, dlatego śledczy zdecydowali się na opublikowanie jego wizerunku.Aktualizacja godz. 19.00

Dzięki zgłoszeniom po publikacji wizerunku policjanci ustalili tożsamość mężczyzny, który pod koniec sierpnia uciekał z miejsca kolizji z drugim mężczyzną na masce samochodu.

- Dziękujemy za pomoc w publikacji wizerunku mężczyzny, mogącego mieć związek ze zdarzeniem. Policjanci odebrali wiele sygnałów i tożsamość mężczyzny została ustalona - poinformował asp.szt. Mariusz Chrzanowski, Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku.W nietypowych sytuacjach na drodze:

Najpierw doszło do kolizji, a później sprawca stłuczki próbował uciec. Poszkodowany skoczył więc na maskę odjeżdżającego auta i... odjechał wraz z nim. Tak wyglądały wydarzenia, które rozegrały się w sierpniu tego roku na Jaśkowej DolinieMapka.

Od tej pory nie udało się jednak ustalić ani właściciela samochodu, ani mężczyzny, który w dniu zdarzenia siedział za kierownicą citroena. Choć w pewnym momencie na policję zgłosił się mężczyzna, który podał się za właściciela auta.

Kierowca citroena jechał tyłem z mężczyzną uczepionym maski auta.Kim jest kierowca citroena? Policja publikuje jego wizerunekSprawa jest jednak dość poważna, a służby zajmują się nią dwutorowo: badając wykroczenie drogowe i przestępstwo dotyczące narażenia utraty życia albo zdrowia.

Ostatecznie mundurowi zdecydowali się na publikację wizerunku kierowcy citroena.

- Policjanci z Komisariatu Policji III w Gdańsku prowadzą pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gdańsk-Wrzeszcz w Gdańsku czynności w sprawie narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia, do którego doszło 24 sierpnia na ul. Jaśkowa Dolina w Gdańsku. Podczas pracy nad tą sprawą policjanci zabezpieczyli zdjęcie mężczyzny, który może mieć związek z tym przestępstwem - mówi podinsp. Magdalena Ciska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mają informację mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji III w Gdańsku przy ul. Białej 1a.

Informacje można przekazać także telefonicznie, dzwoniąc pod nr tel. 47 741 15 22 bądź zgłaszając się do najbliższej jednostki policji lub wysyłając na adres poczty komendant.kp3@gd.policja.gov.pl
szym, ws

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (293)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane