• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Nieuchwytny pirat drogowy, który uciekał z kierowcą na masce

Szymon Zięba
8 listopada 2023, godz. 07:00 
Opinie (158)

Tak wyglądał ''rajd'' na masce auta.

Nie wiadomo, kto był kierowcą citroena, który uciekał z miejsca kolizji z uczepionym maski kierowcą, drugim uczestnikiem stłuczki. Sprawą nietypowego "konfliktu", do którego doszło 24.08.2023 r. przy Jaśkowej Dolinie, służby zajmują się dwutorowo: badając wykroczenie drogowe i przestępstwo dotyczące narażenia utraty życia albo zdrowia.Zdarzyło ci się spowodować kolizję i uciec?

To było leniwe, czwartkowe popołudnie. Jeden z mieszkańców ul. Jaśkowa Dolina nie przypuszczał, że za chwilę nagra film, który obiegnie internet i posłuży jako dowód w niewyjaśnionej przez kilka miesięcy sprawie.

Tuż po godz. 14, na skrzyżowaniu nieopodal Manhattanu, doszło bowiem do stłuczki, która zakończyła się... "rajdem" jednego z kierowców na masce drugiego auta, które brało udział w kolizji.

Dlaczego kierowca uciekał na wstecznym biegu z kierowcą na masce? Tego nie wiadomo. Nie wiadomo także, kto siedział za kierownicą citroena. Służbom nie udało się do niego dotrzeć.

Nie wiadomo nawet, kto jest właścicielem auta, mimo że wcześniej służby informowały, że ten... zgłosił się na policję.
Sprawa przestępstwa i wykroczenia w związku z incydentem drogowym- Policjanci z komisariatu we Wrzeszczu prowadzą pod nadzorem prokuratora postępowanie w kierunku narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia albo zdrowia. Sprawę kolizji wyjaśniają funkcjonariusze z Wydziału ds. Przestępstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń. Dotychczas wykonane czynności, w tym przesłuchanie świadków, nie pozwoliły na ustalenie kierowcy citroena - mówi Mariusz Chrzanowski z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Ucieczka nagrana z balkonu jednego mieszkań.Jak zaznacza, policjanci cały czas zajmują się tą sprawą. W ramach prowadzonego postępowania współpracują też z innymi jednostkami policji.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (158)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane