• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Trzy- i czteropokojowe mieszkania w Gdańsku. Przegląd oferty

31 sierpnia 2022, godz. 09:00 
Trzy- lub czteropokojowe mieszkanie z przemyślanym rozkładem, dużym balkonem lub ogródkiem zapewni wygodę codziennego życia rodziny. Trzy- lub czteropokojowe mieszkanie z przemyślanym rozkładem, dużym balkonem lub ogródkiem zapewni wygodę codziennego życia rodziny.

Szukasz większego mieszkania? To dobry moment na jego zakup! Na gdańskim rynku nowych mieszkań można jeszcze znaleźć interesujące oferty. Oto propozycje, które warto rozważyć. Znajdziesz tu tylko oferty z gwarancją stałej ceny - ostateczny koszt mieszkania będzie taki sam jak przy jego zakupie. Bez żadnych dodatkowych i niespodziewanych opłat.Decyzji o zakupie większego mieszkania nie warto odkładać. Obecna sytuacja rynkowa i inflacja mogą spowodować wzrost cen mieszkań już w niedalekiej przyszłości. Wśród ofert mieszkań dostępnych na rynku pierwotnym w Gdańsku warto zwrócić uwagę na takie, które ze względu na lokalizację, projekt osiedla i rozkład lokali mogą stać się wygodnym miejscem do życia.

Zamieszkać #NaSwoim na gdańskim Chełmie • Lokalizacja budynku na Chełmie zapewnia doskonały dostęp do komunikacji, sklepów, szkół, przedszkoli.
 • Na Chełmie, przy ul. Ptasiej, zamieszkać będzie można już w połowie przyszłego roku.
 • Wszystkie materiały docierają na budowę o czasie. Nie ma więc mowy o opóźnianiach w odbiorze.
Nazwa osiedla: #NaSwoim
Lokalizacja: Gdańsk-Chełm, ul. PtasiaMapka
Odbiór mieszkań: czerwiec 2023
Atuty: trzypokojowe mieszkania z garderobami, bliskość do zaplecza usługowo-handlowego, komunikacji miejskiej, szybki dostęp do placówek edukacyjnych

To kameralna inwestycja położona w świetnie skomunikowanej dzielnicy - na Chełmie. Składa się z jednego budynku, w ramach którego trójmiejska pracownia architektoniczna MS15 zaprojektowała dwu- i trzypokojowe mieszkania.

Najlepsze oferty kawalerek i mieszkań dwupokojowychJej inwestor - gdański deweloper Domesta informuje, że ponad 50 proc. mieszkań znalazło już swoich przyszłych lokatorów - inwestycja miała swoją premierę w listopadzie 2021. W ofercie nadal znaleźć można mieszkania o niezwykle ciekawych rozkładach.

- Wśród dostępnych lokali, znajduje się przestronne mieszkanie 1.B.20 położone na trzecim piętrze. Ma ono 69,51 m kw., salon z obszernym balkonem od strony wschodniej i dwie sypianie od strony zachodniej - opowiada Monika Maternik, doradca klienta w Domesta sp. z o.o. - W ofercie #NaSwoim są również mieszkania na parterze z ogródkami. Duży, słoneczny ogród przynależy na przykład do mieszkania 1.B.5 o powierzchni 63,34 m kw. Zachęcającymi atutami tego lokalu jest dodatkowa garderoba oraz duża, ustawna sypialnia.
Ceny trzypokojowych mieszkań na osiedlu #NaSwoim przy ul. Ptasiej zaczynają się już od 8900 zł za m kw.

Mieszkania z odbiorem w listopadzie 2022 • Park powstający wokół osiedla oraz specjalnie zaprojektowane strefy rekreacji i zabaw będą się płynnie przenikać otaczając osiedle Leszczynowy Park.
 • Elewacje budynków osiedla Leszczynowy Park komponować się będą z zielonym, parkowym otoczeniem zabudowy.
 • Budowa osiedla jest zaawansowana. Zamieszkać tu będzie można już pod koniec tego roku.
Nazwa osiedla: Leszczynowy Park
Lokalizacja: Gdańsk-Jasień, ul. LeszczynowaMapka
Odbiór mieszkań: budynki 1 i 3: listopad 2022, budynek 2: czerwiec 2023
Atuty: osiedle z własnym parkiem, ogrodem społecznym i miejscami rekreacji

Unikatowym atutem tej inwestycji jest park o powierzchni 1,6 ha, który z inicjatywy dewelopera Domesta powstanie w otoczeniu osiedla. Park i tereny zielone, które zaprojektowano wokół sześciu budynków tego osiedla będą miały zarówno strefę rekreacji, wypoczynku, jak i przestronne miejsce do zabawy. Dla najmłodszych został przygotowany naturalny plac zabaw z tyrolką, ścianką wspinaczkową na kopcu oraz bezpiecznymi trampolinami.

- Mieszkania z dwóch budynków będą do odbioru już w listopadzie - mówi Agnieszka Zielińska, starszy specjalista w dziale sprzedaży Domesta - Z większych lokali rekomenduję między innymi trzypokojowe mieszkanie nr 3.B.6 o powierzchni 71,23 m kw. Jest ono położone na drugim piętrze. Jest to mieszkanie dwustronne, salon z aneksem kuchennym ma ekspozycję na słoneczną południową stronę, a dwie sypialnie położone są od chłodniejszej północy. Taki rozkład pomieszczeń doceniany jest przez użytkowników zwłaszcza w upalne dni. Z czteropokojowych mieszkań warto z kolei zwrócić uwagę na lokal 1.A.17 o powierzchni 79,92 m kw. Jest on położony na pierwszym piętrze, od wschodu. Z każdego okna tego mieszkania roztacza się widok na zieloną skarpę z osiedlowym parkiem. Mieszkanie będzie miało łazienkę i dodatkową toaletę, co doskonale sprawdza się w przypadku większej rodziny.
Ceny mieszkań na Leszczynowym Parku rozpoczynają się już od 8210 zł za m kw.

Mieszkania z widokiem na jar Potoku Oruńskiego • Z mieszkań niedawno wprowadzonych do sprzedaży na osiedlu Urzeka rozciągał się będzie się widok na jar Potoku Oruńskiego.
 • Urzeka. Oferta została wprowadzona w kwietniu, a już widać parter pierwszego budynku.
 • Odwiedzając budowę przekonać się można, że budynki otoczone będą naturalną zielenią.
Nazwa osiedla: Urzeka
Lokalizacja: Gdańsk-Jasień, ul. GuderskiegoMapka
Odbiór mieszkań: budynki 1 i 2: listopad 2023, budynek 3: czerwiec 2024
Atuty: położenie w pobliżu zieleni, bliskość komunikacji miejskiej, szybki dojazd do Obwodnicy Trójmiasta


Osiedle Urzeka to nowość w ofercie dewelopera Domesta, mieszkania przy ul. Guderskiego pojawiły się w sprzedaży w kwietniu tego roku. Pojawił się wówczas budynek nr 2 z m.in. dwupokojowymi mieszkaniami o powierzchni od 30 do 44,72 m kw. Ze względu na ich funkcjonalny układ i - nie da się ukryć - atrakcyjną cenę cieszą się one dużym powodzeniem wśród nabywców.

- Po wprowadzeniu tej oferty otrzymaliśmy wiele pytań o mieszkania o większej powierzchni w tej lokalizacji. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów zainteresowanych większym lokum, czy to ze względu na chęć powiększenia komfortu życia swojej rodziny czy też chęć zaadaptowania wybranego pokoju na domowe biuro do pracy zdalnej, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do oferty kolejnych budynków - mówi Marta Apanowicz, dyrektor działu sprzedaży dewelopera Domesta, który realizuje inwestycję przy jarze Potoku Oruńskiego.
Nie brakuje tu większych metraży, odpowiednich dla rodzin lub osób, które potrzebują zaaranżować gabinet w miejscu zamieszkania.

- Wśród trzypokojowych mieszkań-perełek warto rozważyć ponad 65-metrowe mieszkanie 2.A.09 z przestronnym salonem oraz słonecznym tarasem o powierzchni ponad 20 m kw. - proponuje Tomasz Taurogiński z działu sprzedaży Domesta - Natomiast osobom, które potrzebują jeszcze większej przestrzeni mogę polecić czteropokojowe mieszkanie 3.B.20, w rozkładzie którego rozdzielono strefę sypialnianą od strefy dziennej. Ma ono dwustronną ekspozycję, balkon od południa, dwie łazienki z możliwością aranżacji jednej z nich na garderobę. Jest to idealne lokum dla rodziny. W ofercie czteropokojowych mieszkań są także mieszkania z dużymi ogrodami, a nawet takie, które mają aż dwa ogrody. Oferta ta w sprzedaży jest od niedawna, cena na start jest zatem atrakcyjna i warto zapoznać się z nią podczas spotkania w biurze sprzedaży lub bezpośrednio na stronie inwestycji.
Mieszkanie trzypokojowe na osiedlu Urzeka są dostępne już od 7500 zł za m kw.

Zadzwoń do doradcySzczegółowych informacji na temat mieszkań, ich rozkładu, ceny (także promocji), możliwości wykończenia lokali pod klucz udzielają sprzedawcy:Jeśli zastanawiasz się nad kredytowaniem części zakupu mieszkania, warto porozmawiać o dostępnych opcjach z doświadczonym doradcą kredytowym.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Profil pracodawcy

Miejsca

 

Najczęściej czytane