Kandydaci na prezydenta miasta

Kandydaci do Rady Miasta

Okręg nr 1

Brzeźno, Nowy Port, Letnica, Przeróbka, Stogi, Krakowiec-Górki Zachodnie, Wyspa Sobieszewska, Rudniki, Olszynka, Orunia-Św. Wojciech-Lipce

Wybrani radni

  • ŚPIEWAK-DOWBÓR Cezary 4022 głosy

    KKW Koalicja Obywatelska
  • KAŹMIERCZYK Lech 1889 głosów

    KKW Koalicja Obywatelska
  • DUNAJEWSKA Beata 2252 głosy

    KWW Pawła Adamowicza Wszystko dla Gdańska
  • JAROSZEWICZ Waldemar 2927 głosów

    KW Prawo i Sprawiedliwość
  • SKIBA Andrzej 1787 głosów

    KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 2

Śródmieście, Chełm, Ujeścisko-Łostowice

Wybrani radni

  • OLESZEK Bogdan 6273 głosy

    KKW Koalicja Obywatelska
  • BŁASZCZYK Kamila 2384 głosy

    KKW Koalicja Obywatelska
  • SKARBEK Mateusz 2431 głosów

    KKW Koalicja Obywatelska
  • ADAMOWICZ Paweł 5599 głosów

    KWW Pawła Adamowicza Wszystko dla Gdańska
  • DULKIEWICZ Aleksandra 2602 głosy

    KWW Pawła Adamowicza Wszystko dla Gdańska
  • PŁAŻYŃSKI Kacper 9794 głosy

    KW Prawo i Sprawiedliwość
  • KORALEWSKI Kazimierz 1184 głosy

    KW Prawo i Sprawiedliwość
  • CABAJ Joanna 543 głosy

    KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 3

Aniołki, Siedlce, Wzgórze Mickiewicza, Suchanino, Piecki-Migowo, Jasień

Wybrani radni

  • BORAWSKI Piotr 4945 głosów

    KKW Koalicja Obywatelska
  • JANKOWIAK Beata 2726 głosów

    KKW Koalicja Obywatelska
  • DZIK Piotr 3251 głosów

    KWW Pawła Adamowicza Wszystko dla Gdańska
  • GIERSZEWSKI Piotr 4965 głosów

    KW Prawo i Sprawiedliwość
  • MALAK Przemysław 1300 głosów

    KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 4

Młyniska, Wrzeszcz Dolny, Wrzeszcz Górny, Strzyża, Brętowo

Wybrani radni

  • LODZIŃSKA Emilia 7146 głosów

    KKW Koalicja Obywatelska
  • KŁOS Krystian 1618 głosów

    KKW Koalicja Obywatelska
  • GRZELAK Piotr 3397 głosów

    KWW Pawła Adamowicza Wszystko dla Gdańska
  • RABENDA Karol 3115 głosów

    KW Prawo i Sprawiedliwość
  • PLEWA Romuald 1512 głosów

    KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 5

Zaspa Młyniec, Zaspa Rozstaje, Przymorze Wielkie, Przymorze Małe

Wybrani radni

  • OWCZARCZAK Agnieszka 6699 głosów

    KKW Koalicja Obywatelska
  • RYŚ Przemysław 3818 głosów

    KKW Koalicja Obywatelska
  • KOWALCZYS Andrzej 3040 głosów

    KKW Koalicja Obywatelska
  • KANTHAK Jan 4799 głosów

    KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 6

Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Oliwa, VII Dwór, Osowa, Matarnia, Kokoszki

Wybrani radni

  • BEJM Łukasz 4156 głosów

    KKW Koalicja Obywatelska
  • WAŻNY Karol 2638 głosów

    KKW Koalicja Obywatelska
  • PERUCKI Jan 4077 głosów

    KKW Koalicja Obywatelska
  • STELMASIEWICZ Andrzej 2210 głosów

    KWW Pawła Adamowicza Wszystko dla Gdańska
  • KRUPEJ Dawid 3928 głosów

    KW Prawo i Sprawiedliwość

Wyniki poszczególnych partii w Gdańsku

  • KKW Koalicja Obywatelska 15 radnych

    ŚPIEWAK-DOWBÓR Cezary, KAŹMIERCZYK Lech, OLESZEK Bogdan, BŁASZCZYK Kamila, SKARBEK Mateusz, BORAWSKI Piotr, JANKOWIAK Beata, LODZIŃSKA Emilia, KŁOS Krystian, OWCZARCZAK Agnieszka, RYŚ Przemysław, KOWALCZYS Andrzej, BEJM Łukasz, WAŻNY Karol, PERUCKI Jan
  • KW Prawo i Sprawiedliwość 11 radnych

    JAROSZEWICZ Waldemar, SKIBA Andrzej, PŁAŻYŃSKI Kacper, KORALEWSKI Kazimierz, CABAJ Joanna, GIERSZEWSKI Piotr, MALAK Przemysław, RABENDA Karol, PLEWA Romuald, KANTHAK Jan, KRUPEJ Dawid
  • KWW Pawła Adamowicza Wszystko dla Gdańska 6 radnych

    DUNAJEWSKA Beata, ADAMOWICZ Paweł, DULKIEWICZ Aleksandra, DZIK Piotr, GRZELAK Piotr, STELMASIEWICZ Andrzej

Okręg nr 1

Babie Doły, Oksywie, Obłuże, Pogórze

Wybrani radni

  • ŁUCYK Marek 2605 głosów

    KWW Samorządność Wojciecha Szczurka
  • KŁODZIŃSKI Jarosław 3391 głosów

    KWW Samorządność Wojciecha Szczurka
  • DOMOZYCH Marika 1662 głosy

    KWW Samorządność Wojciecha Szczurka
  • CHACHULSKI Krzysztof 1170 głosów

    KKW Koalicja Obywatelska
  • TROJANOWICZ Ireneusz 911 głosów

    KWW Wspólna Gdynia
  • BIAŁOOKA-KOSTENECKA Danuta 2306 głosów

    KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 2

Cisowa, Pustki Cisowskie-Demptowo, Chylonia

Wybrani radni

  • BARTOSZEWICZ Bartosz 2118 głosów

    KWW Samorządność Wojciecha Szczurka
  • WOŁEK Marcin 1590 głosów

    KWW Samorządność Wojciecha Szczurka
  • KRYM Ewa 1905 głosów

    KWW Samorządność Wojciecha Szczurka
  • ŚRUBARCZYK-CICHOWSKA Mariola 2372 głosy

    KKW Koalicja Obywatelska
  • BEŁBOT Marcin 3035 głosów

    KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 3

Leszczynki, Grabówek, Działki Leśne, Witomino-Radiostacja, Witomino-Leśniczówka, Chwarzno-Wiczlino

Wybrani radni

  • STĘPA Marek 3826 głosów

    KWW Samorządność Wojciecha Szczurka
  • BRUTEL Paweł 2075 głosów

    KWW Samorządność Wojciecha Szczurka
  • MYSZKA Anna 1350 głosów

    KWW Samorządność Wojciecha Szczurka
  • UBYCH Jakub 2183 głosy

    KWW Samorządność Wojciecha Szczurka
  • KRZYŻANKOWSKI Bogdan 3182 głosy

    KKW Koalicja Obywatelska
  • STOLARCZYK Paweł 2743 głosy

    KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 4

Śródmieście, Kamienna Góra, Wzgórze Św. Maksymiliana, Redłowo, Orłowo

Wybrani radni

  • ZIELIŃSKA Joanna 3081 głosów

    KWW Samorządność Wojciecha Szczurka
  • WAGNER Maja 1772 głosy

    KWW Samorządność Wojciecha Szczurka
  • BIEŃ Andrzej 1733 głosy

    KWW Samorządność Wojciecha Szczurka
  • SZEMIOT Tadeusz 2127 głosów

    KKW Koalicja Obywatelska
  • PŁOTKA Dorota 1816 głosów

    KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 5

Wielki Kack, Mały Kack, Karwiny, Dąbrowa

Wybrani radni

  • GUĆ Michał 6047 głosów

    KWW Samorządność Wojciecha Szczurka
  • BORSKI Stanisław 1057 głosów

    KWW Samorządność Wojciecha Szczurka
  • JĘDRZEJEWSKI Sebastian 1239 głosów

    KWW Samorządność Wojciecha Szczurka
  • DZIERŻAK Lechosław 1169 głosów

    KWW Samorządność Wojciecha Szczurka
  • BEKISZ Ireneusz 1796 głosów

    KKW Koalicja Obywatelska
  • DUDZIŃSKI Marek 2100 głosów

    KW Prawo i Sprawiedliwość

Wyniki poszczególnych partii w Gdyni

  • KWW Samorządność Wojciecha Szczurka 17 radnych

    ŁUCYK Marek, KŁODZIŃSKI Jarosław, DOMOZYCH Marika, BARTOSZEWICZ Bartosz, WOŁEK Marcin, KRYM Ewa, STĘPA Marek, BRUTEL Paweł, MYSZKA Anna, UBYCH Jakub, ZIELIŃSKA Joanna, WAGNER Maja, BIEŃ Andrzej, GUĆ Michał, BORSKI Stanisław, JĘDRZEJEWSKI Sebastian, DZIERŻAK Lechosław
  • KKW Koalicja Obywatelska 5 radnych

    CHACHULSKI Krzysztof, ŚRUBARCZYK-CICHOWSKA Mariola, KRZYŻANKOWSKI Bogdan, SZEMIOT Tadeusz, BEKISZ Ireneusz
  • KW Prawo i Sprawiedliwość 5 radnych

    BIAŁOOKA-KOSTENECKA Danuta, BEŁBOT Marcin, STOLARCZYK Paweł, PŁOTKA Dorota, DUDZIŃSKI Marek
  • KWW Wspólna Gdynia 1 radny

    TROJANOWICZ Ireneusz

Okręg nr 1

Sopot Centrum - granice okręgu wyznaczają: granica miasta z Gdynią, linia kolei PKP do ul. 3 Maja (bez ulic Podjazd i Marynarzy), ulica 3 Maja strona parzysta, strona nieparzysta Nr 1 - 7, ul. Bitwy pod Płowcami strona nieparzysta i od nr 28 strona parzysta, granica z m. Gdańskiem, wzdłuż Al. Wojska Polskiego do mola, brzeg Zatoki Gdańskiej

Wybrani radni

  • FILIPKOWSKA-WALCZUK Maria 264 głosy

    KWW Platforma Sopocian Jacka Karnowskiego
  • GOSK Aleksandra 306 głosów

    KWW Platforma Sopocian Jacka Karnowskiego
  • DUZINKIEWICZ Zbigniew 242 głosy

    KWW Platforma Sopocian Jacka Karnowskiego
  • STEFAŃSKI Marcin 624 głosy

    KWW Platforma Sopocian Jacka Karnowskiego
  • CZAJKOWSKA Grażyna 344 głosy

    KWW Kocham Sopot
  • KARASOWSKI Jan 380 głosów

    KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 2

Sopot Południe - granice okręgu wyznaczają: ul. 3-go Maja strona nieparzysta od Nr 9 do końca i Nr 50, ul. Boczna, ul. Armii Krajowej do Nr 95, ul. Andersa, wzdłuż ul. Abrahama, stadion przy ulicy Wybickiego, granica z m. Gdańskiem, ul. Bitwy pod Płowcami strona parzysta od Nr 2 do Nr 26

Wybrani radni

  • AUGUSTYNIAK Wieczesław 585 głosów

    KWW Platforma Sopocian Jacka Karnowskiego
  • POBŁOCKA Natalia 382 głosy

    KWW Platforma Sopocian Jacka Karnowskiego
  • SMOLAREK Jerzy 315 głosów

    KWW Platforma Sopocian Jacka Karnowskiego
  • HALL Jerzy 284 głosy

    KWW Kocham Sopot
  • STRÓŻYK Michał 480 głosów

    KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 3

Sopot Zachód - granice okręgu wyznaczają: ul. Abrahama, ul. Armii Krajowej od Nr 96, wzdłuż Armii Krajowej do ul. Bocznej, linia kolei PKP wraz z ul. Marynarzy i ul. Podjazd, do wiaduktu PKP - Kamienny Potok, granica osiedla Kamienny Potok

Wybrani radni

  • BAGIŃSKI Piotr 903 głosy

    KWW Platforma Sopocian Jacka Karnowskiego
  • LIPIŃSKI Tomasz 414 głosów

    KWW Platforma Sopocian Jacka Karnowskiego
  • KURDZIEL Piotr 523 głosy

    KWW Platforma Sopocian Jacka Karnowskiego
  • FUŁEK Wojciech 638 głosów

    KWW Kocham Sopot
  • PETKOWSKI Paweł 544 głosy

    KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 4

Sopot Kamienny Potok i Brodwino - granice okręgu wyznaczają: osiedla Kamienny Potok I i II oraz Brodwino

Wybrani radni

  • ŁUKASIAK Anna 723 głosy

    KWW Platforma Sopocian Jacka Karnowskiego
  • ORSKI Lesław 468 głosów

    KWW Platforma Sopocian Jacka Karnowskiego
  • WENDYKOWSKI Grzegorz 518 głosów

    KWW Platforma Sopocian Jacka Karnowskiego
  • KEMPA Jarosław 578 głosów

    KWW Kocham Sopot
  • ŁAPIŃSKI Bartosz 689 głosów

    KW Prawo i Sprawiedliwość

Wyniki poszczególnych partii w Sopocie

  • KWW Platforma Sopocian Jacka Karnowskiego 13 radnych

    FILIPKOWSKA-WALCZUK Maria, GOSK Aleksandra, DUZINKIEWICZ Zbigniew, STEFAŃSKI Marcin, AUGUSTYNIAK Wieczesław, POBŁOCKA Natalia, SMOLAREK Jerzy, BAGIŃSKI Piotr, LIPIŃSKI Tomasz, KURDZIEL Piotr, ŁUKASIAK Anna, ORSKI Lesław, WENDYKOWSKI Grzegorz
  • KWW Kocham Sopot 4 radnych

    CZAJKOWSKA Grażyna, HALL Jerzy, FUŁEK Wojciech, KEMPA Jarosław
  • KW Prawo i Sprawiedliwość 4 radnych

    KARASOWSKI Jan, STRÓŻYK Michał, PETKOWSKI Paweł, ŁAPIŃSKI Bartosz

Kandydaci do Sejmiku Wojewódzkiego

KWW Wolność w Samorządzie

  1. PRUŚ Sylwester (l.59)
  2. WYSOCKA Monika (l.33)
  3. BORCZYK Daniel (l.19)
  4. OSTROWSKI Paweł (l.20)
  5. KRZYWKOWSKA Jolanta (l.63)
  6. MICHALSKA Kamila (l.35)
  7. CHMIELEWICZ Natalia (l.28)
  8. ZYSKOWSKI Maksym (l.25)

KW Ruch Narodowy RP

  1. KOŁAKOWSKA Anna (l.54)
  2. ZIENKIEWICZ Artur (l.31)
  3. BŁASZKOWSKI Piotr (l.54)
  4. MALICKI Marcin (l.32)
  5. ŁANGOWSKA Małgorzata (l.42)
  6. NOWAK Grzegorz (l.31)
  7. GOŹDZIEWSKI Jakub (l.31)
  8. ZACH Krystyna (l.50)

KWW Bezpartyjni Samorządowcy

  1. ZALEWSKA Anna (l.33)
  2. NIECIECKA Magdalena (l.23)
  3. MIKOŁAJUN Urszula (l.64)
  4. FILASEK Jacek (l.49)
  5. MORZY Jan (l.72)
  6. ZAJDER Jakub (l.46)

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. GWIAZDA Anna (l.68) 29736 głosów
  2. GUZIKIEWICZ Karol (l.54) 9624 głosy
  3. HELMIN Wojciech (l.38)
  4. SIKORA Danuta (l.57)
  5. MERKISZ Maciej (l.56)
  6. KOMOSA Teresa (l.67)
  7. IWASZKIEWICZ Jarosław (l.60)
  8. KIZER Sławomir (l.43)

KW partii Razem

  1. KULMA Aleksandra (l.41)
  2. BONIECKI Łukasz (l.29)
  3. STROJNY Olga (l.34)
  4. PIĄTKOWSKI Mateusz (l.30)
  5. KAMROWSKA Monika (l.24)
  6. NAGIEL Michał (l.21)
  7. GROMADA Ewa (l.31)
  8. OSTROWSKI Maciej (l.34)

KKW Koalicja Obywatelska

  1. STRUK Mieczysław (l.57) 667569 głosów
  2. ZYCH-CISOŃ Hanna (l.63) 10216 głosów
  3. KASPRZYK Paweł (l.34)
  4. BENDYKOWSKI Jacek (l.51)
  5. MORZYŃSKA Dobrawa (l.28)
  6. GRZELAK Grzegorz (l.65) 8092 głosy
  7. POCHROŃ-FRANKOWSKI Leszek (l.31)
  8. KAPAŁA-SOKALSKA Agnieszka (l.35) 7207 głosów

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. PRZYBYLSKI Wojciech (l.79)
  2. BORKOWSKA Aneta (l.50)
  3. SZWEJK Wojciech (l.71)
  4. RYBAKOWSKA Małgorzata (l.53)
  5. DERDOWSKI Kazimierz (l.68)
  6. KŁOS Małgorzata (l.68)
  7. GRAHN Marianna (l.80)
  8. MŁOT Andrzej (l.72)

KKW SLD Lewica Razem

  1. MARKOWSKA Elżbieta (l.61)
  2. MIONSKOWSKA Agnieszka (l.39)
  3. ANDRUSZKIEWICZ Krzysztof (l.51)
  4. HOCZYK Anna (l.43)
  5. GAJDEL Jan (l.45)
  6. SOPEK Waldemar (l.59)
  7. BĄK Maria (l.72)
  8. POTULSKI Franciszek (l.75)

KW Partia Zieloni

  1. WERYSZKO Marek (l.48)
  2. EJSMONT Krystyna (l.60)
  3. SKÓRZYBÓT Igor (l.20)
  4. LÓPEZ-VALERO Karol (l.39)
  5. BAPRAWSKI Roman (l.65)
  6. ŚWIECZKOWSKA Aleksandra (l.40)
  7. POPOWSKA Magdalena (l.47)

KWW Kukiz'15

  1. POMIRSKA Zofia (l.50)
  2. PRUSIK Katarzyna (l.47)
  3. PIEKARSKI Romuald (l.64)
  4. MILLER Zenon (l.57)
  5. ADAMOWICZ Alina (l.64)
  6. KONCZAL Aleksandra (l.53)
  7. BLOK Damian (l.23)
  8. KARC Janusz (l.58)

KWW Wolność w Samorządzie

  1. KAMIEŃ Marcin (l.35)
  2. MERING Tomasz (l.41)
  3. KIELIŃSKI Paweł (l.29)
  4. POZNAŃ Ryszard (l.34)
  5. EHRLICH Karolina (l.19)
  6. MUDLAFF Krzysztof (l.27)
  7. RATKOWSKA Karolina (l.28)
  8. KAMIEŃ Magdalena (l.33)
  9. ORLIKOWSKA Katarzyna (l.33)
  10. DZIAMBOR Artur (l.36)

KW Ruch Narodowy RP

  1. KOZIEŁ Andrzej (l.66)
  2. URBANIAK Michał (l.27)
  3. KŁECZEK Izabela (l.35)
  4. TRUSZKOWSKI Michał (l.41)
  5. PIEPIÓRKA Paweł (l.28)
  6. GALIŃSKI Krzysztof (l.34)
  7. SELONKA Kamila (l.24)
  8. TRELA Zuzanna (l.25)

KWW Bezpartyjni Samorządowcy

  1. SOCHACKI Jacek (l.46)
  2. BOCIAN Janusz (l.40)
  3. DANILEWICZ Ewa (l.29)
  4. WŁODARCZYK Ewa (l.44)
  5. MILCZAREK Anna (l.40)

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. DAMBEK Roman (l.69) 21359 głosów
  2. JANKOWSKA Aleksandra (l.43) 80934 głosy
  3. ZAGROBELNA Adriana (l.37)
  4. KLAWITER Kazimierz (l.63) 14387 głosów
  5. DENIS Andrzej (l.54)
  6. WITKA-JEŻEWSKA Edyta (l.49)
  7. OBAJTEK Bartłomiej (l.40)
  8. MALOTTKI Alicja (l.55)
  9. BARAN Grzegorz (l.35)
  10. KOZICKI Aleksander (l.47)

KW partii Razem

  1. ADAMSKI Krzysztof (l.30)
  2. HASKA Karolina (l.37)
  3. CISZEK Piotr (l.35)
  4. STARY Monika (l.28)
  5. KŁOS Wojciech (l.29)
  6. GAJEWSKA Beata (l.58)
  7. JASIŃSKI Radosław (l.36)
  8. GOWOROWSKA-ADAMSKA Hanna (l.59)
  9. WŁADZIŃSKI Adam (l.27)
  10. GRUBBA Jagoda (l.29)

KKW Koalicja Obywatelska

  1. BYCZKOWSKI Wiesław (l.62) 26147 głosów
  2. FILAR Paweł (l.43)
  3. STRUK Andrzej (l.50) 25479 głosów
  4. SZCZYGIEŁ Karolina (l.36) 7704 głosy
  5. BARTNICKI Andrzej (l.69) 7459 głosów
  6. GIERAK-PILARCZYK Barbara (l.75)
  7. BORUSEWICZ Kinga (l.34)
  8. KRUSZYŃSKA Ewa (l.69)
  9. MARCHWICKA Barbara (l.34)
  10. WITTBRODT Piotr (l.55) 12047 głosów

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. KUPCEWICZ Janusz (l.62)
  2. BUJANOWICZ Stanisława (l.69)
  3. TKACZYK Jerzy (l.64)
  4. SZATKOWSKI Radosław (l.48)
  5. GNIAZDOWSKA Elżbieta (l.64)
  6. WETOSZKA Krzysztof (l.61)
  7. MIKOŁAJCZYK Anna (l.62)
  8. LEWICKI Jerzy (l.64)
  9. GÓRSKA Renata (l.53)
  10. MASŁOWSKI Dorian (l.37)

KKW SLD Lewica Razem

  1. SENYSZYN Joanna (l.69)
  2. TAUBE Stanisław (l.53)
  3. PRONOBIS Urszula (l.65)
  4. TOEPLITZ Artur (l.57)
  5. CIESIELSKA Marzena (l.56)
  6. JARONI Zdzisław (l.67)
  7. KOSIŃSKA Katarzyna (l.25)
  8. MENCEL Mateusz (l.20)
  9. BOCHENTIN Katarzyna (l.53)
  10. RÓŻAŃSKI Andrzej (l.59)

KW Partia Zieloni

  1. WÓJCIK Małgorzata (l.59)
  2. LIS Adam (l.19)
  3. KRYSIAK Joanna (l.44)
  4. WRÓBLEWSKI Tadeusz (l.50)
  5. ROSOWSKA Krystyna (l.58)
  6. PASZKIEWICZ Piotr (l.53)
  7. JASIŃSKA Anna (l.67)

KWW Kukiz'15

  1. BŁASZCZYK Anna (l.45)
  2. TRZCIŃSKI Jan (l.50)
  3. OLBERT Joanna (l.49)
  4. REGLIŃSKI Kamil (l.24)
  5. KURCZYŃSKA-KAMIŃSKA Anna (l.32)
  6. PAŽDJERSKI Dušan-Vladislav (l.51)
  7. JANICKA Małgorzata (l.60)
  8. BARWIŃSKI Przemysław (l.36)
  9. MIAZGA Maciej (l.48)
  10. MAJCHEREK Jacek (l.37)