Fakty i opinie

stat

Brutalny napad w centrum Gdyni

Dwóch meżczyzn brutalnie napadło z nożem na dwie kobiety i mężczyznę w śródmieściu Gdyni. Jeden napastnik jest już w rękach policji, trwa obława na jego kompana.Na razie nie wiadomo oficjalnie jaki był motyw napadu. Udalo się nam jednak ustalić, że dwóch sprawców zaatakowało jedną z kobiet nożem, zadając jej kilka ran. Wszystko działo się w centrum Gdyni na ul. Abrahama zobacz na mapie Gdyni w sobotę ok. godz. 20.40.

Jeden z napastników został od razu złapany, drugiemu udało się uciec. Trwa policyjna obława, w centrum Gdyni roi się od mundurowych. Policjanci nie chcą na razie udzielać żadnych informacji.

Pierwszego z napastników, mieszkającego w woj. kujawsko-pomorskim, udało się złapać, dzięki mężowi poranionej kobiety, który rzucił się w pogoń za nożownikiem i powalił go na ziemię. Policja zabezpieczyła na miejscu napadu nóż. Drugiemu z napastników udało się uciec w stronę al. Piłsudskiego. To młody, krótko ostrzyżony mężczyzna.

- To miała być klasyczna "wyrwa" - mówi nam jeden ze świadków zdarzenia. - Sytuacja wymknęła się złodziejom spod kontroli, gdy nie udało im się wyrwać torebki - opowiada.

Opinie (302) ponad 20 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.