• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Kolejne drogi w Gdyni do naprawy

Michał Sielski
20 czerwca 2022, godz. 07:00 
Opinie (211)
Samą wymianę nawierzchni - bez prac związanych z sieciami podziemnymi - można wykonać w dwa dni. Tyle trwały prace na ul. Piotrkowskiej. Samą wymianę nawierzchni - bez prac związanych z sieciami podziemnymi - można wykonać w dwa dni. Tyle trwały prace na ul. Piotrkowskiej.

Po długim weekendzie naprawiane będą najbardziej sfatygowane fragmenty ul. Morskiej. W środę zakończyła się wymiana nawierzchni ul. PiotrkowskiejMapka, a w piątek rozpoczęły się prace na ul. płk. DąbkaMapka.Właśnie zakończyły się prace na ul. Piotrkowskiej, której mieszkańcy doczekali się równej nawierzchni na odcinku od ul. Sandomierskiej do ul. Łowickiej. To dobra wiadomość także dla pasażerów komunikacji publicznej, którzy jeżdżą tą drogą.

W piątek, 17.06.2022, ruszają natomiast kolejne prace - tym razem na ul. płk. Dąbka. Tam nowa nawierzchnia pojawi się na odcinku od wjazdu do galerii do ul. Firleja w kierunku Kosakowa.

- Pogoda sprzyja naprawom dróg, to pracowity czas dla ekip drogowych. Za nami m.in. prace na węźle im. Franciszki Cegielskiej, gdzie wymieniane były dylatacje. Kierowcy mogą również korzystać już z wyremontowanego odcinka ul. Janka Wiśniewskiego, który był nieprzejezdny z uwagi na naprawę przepustu na rzece Chylonce. Przeprowadzamy również remonty realizowane ze środków rad dzielnic. Chodzi m.in. o wymianę nawierzchni na parkingu przy ul. Godebskiego, remont ul. Granatowej czy ul. Konwaliowej - wylicza Michał Felon, dyrektor Zarządu Dróg i Zieleni w Gdyni.
Po długim weekendzie zaczną się naprawy kolejnych ulic. Znajdą się wśród nich także najbardziej nierówne fragmenty ul. Morskiej.

Miejsca

Opinie wybrane


wszystkie opinie (211)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.