• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Z kanistrem benzyny groził ekspedientkom

Patsz
6 września 2023, godz. 15:00 
Opinie (68)
Zatrzymany został objęty dozorem policyjnym. Zatrzymany został objęty dozorem policyjnym.

43-letni gdańszczanin wszedł do sklepu na Trakcie św. WojciechaMapka, trzymając w ręku kanister z benzyną oraz zapalniczkę. Groził dwóm ekspedientkom. Jednej przekazał, że podpali jej dom. Został po kilku minutach zatrzymany i usłyszał zarzut za przestępstwo kierowania gróźb karalnych.



Czy byłe(a)ś świadkiem kryminalnej sceny w sklepie?

Do zdarzenia doszło w poniedziałek. Wtedy dyżurny komisariatu na Oruni otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że na Trakcie św. Wojciecha przed jednym ze sklepów spożywczych stoi agresywny mężczyzna i grozi ekspedientkom, a w ręku trzyma kanister benzyny i zapalniczkę.

- Na miejscu w ciągu kilku minut od zgłoszenia pojawili się policjanci referatu wywiadowczego, którzy zatrzymali 43-latka z Gdańska i zabezpieczyli przedmioty, które miał przy sobie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu - opowiada Magdalena Ciska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.


Groził spaleniem domu



Zatrzymany sprawca był stałym klientem sklepu. Miał przychodzić do sklepu regularnie. Tym razem bez żadnego powodu mężczyzna zaczął grozić dwóm ekspedientkom, że zrobi im krzywdę.

Jednej z nich zagroził, że podpali jej dom. Przestraszone ekspedientki nie miały wyjścia i o całym zdarzeniu poinformowały policjantów.

Na razie mogą czuć się bezpiecznie. Przynajmniej w teorii. Sprawca usłyszał zarzut za kierowanie gróźb karalnych. Prokurator objął mężczyznę dozorem policyjnym i wydał zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonymi i zbliżania się do nich.

Quiz Kryminalne Trójmiasto. Średni wynik 74%

Kryminalne Trójmiasto.

Rozpocznij quiz
Patsz

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (68)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane