Fakty i opinie

stat

Kasa otwarta, ale e-biletu nie doładujesz

artykuł czytelnika
Mimo że kasy są czynne do godz. 21, to w sobotę i niedzielę doładowanie e-biletu jest możliwe tylko do godz. 18
Mimo że kasy są czynne do godz. 21, to w sobotę i niedzielę doładowanie e-biletu jest możliwe tylko do godz. 18 mat. ZKM Gdynia

Doładowanie gdyńskiego e-biletu może być nie tylko irytujące, ale wręcz absurdalne. Przekonał się o tym nasz czytelnik, pan Tomasz, który bezskutecznie próbował doładować bilet w niedzielę wieczorem.Oto jego historia:

Chciałem kupić w niedzielę wieczorem, około godz. 20, w kasie dworca podmiejskiego SKM bilet elektroniczny. Kasa standardowo otwarta jest do godz. 21, więc podchodzę i proszę o doładowanie e-biletu.

Jednak odpowiedź pani w okienku mnie co najmniej zdumiała. Dowiedziałem się, że w sobotę i w niedzielę ładowanie e-biletu jest możliwe tylko do godz. 18.

Rzeczywiście, w kasie okienka jest kartka z taką informacją, okazało się, że jest także na stronie internetowej ZKM Gdynia. Ale uważam, że w czasach "integracji" komunikacji w Trójmieście jest to, delikatnie mówiąc, absurdalne!

Napisałem w tej sprawie maila do MZKZG, ZKM Gdynia, SKM. Od MZKZG dostałem informację, że ZKM zobowiązał SKM do ładowania e-biletów tylko w określonych godzinach (czyli do godz. 18). ZKM Gdynia na razie nic nie odpisał.

A od SKM dostałem informację, że, zgodnie z umową z ZKM sprzedają tylko do godz. 18, poza tym dostali od ZKM tylko dwa terminale, i że grafik kasjerek jest stosownie do tego dobrany itp.

Uważam, że to w ogóle nie powinno mieć związku, bo kasa przecież i tak jest otwarta. Czy naprawdę nie można tego "unormalnić"?
Co Cię gryzie - artykuł czytelnika to rubryka redagowana przez czytelników, zawierająca ich spostrzeżenia na temat otaczającej nas trójmiejskiej rzeczywistości. Wbrew nazwie nie wszystkie refleksje mają charakter narzekania. Jeśli coś cię gryzie opisz to i zobacz co inni myślą o sprawie.
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (148)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.