• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Nauczyciel zatrzymany za posiadanie narkotyków

Michał Sielski
1 czerwca 2023, godz. 13:00 
Opinie (239)
Jeśli bracia z Gdańska mają album z rodzinnymi zdjęciami, to tego raczej tam nie umieszczą. Jeśli bracia z Gdańska mają album z rodzinnymi zdjęciami, to tego raczej tam nie umieszczą.

41-letni nauczyciel jednej z gdańskich szkół miał w pokoju 62 porcje marihuany. Jego brat specjalizował się natomiast w amfetaminie - znaleziono przy nim 21 porcji białego proszku. Obaj zostali zatrzymani przez policję.Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni
Pobierz aplikację: Android iPhone


Dzielisz się z rodzeństwem swoimi sekretami?

Gdy zapach narkotyków czuć już na klatce bloku, w którym mieszkasz, to możesz się spodziewać wizyty policjantów. Nie inaczej było w przypadku braci z Gdańska, którzy wpadli na posiadaniu narkotyków, bo najwyraźniej obce im były podstawowe zasady ostrożności.

- Policjanci już na klatce schodowej wyczuli charakterystyczny zapach marihuany. W mieszkaniu, z którego się wydobywał, kryminalni zastali 33-letniego gdańszczanina, a podczas kontroli funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli amfetaminę. Podczas trwających czynności do mieszkania wszedł 41-letni mężczyzna, jak się okazało - brat 33-latka. Z pokoju, który zajmował, dolatywał intensywny zapach marihuany. Kryminalni szczegółowo sprawdzili także to pomieszczenie i znaleźli kolejne narkotyki - informuje asp. szt. Mariusz Chrzanowski, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku.


Zabezpieczone narkotyki zostały już zbadane przez biegłego. Przeprowadzona ekspertyza wykazała, że narkotyki znalezione w pokoju 33-latka to 21 porcji amfetaminy, natomiast 41-latek, nauczyciel jednej z gdańskich szkół, miał w swoim pokoju 62 porcje marihuany.

Za posiadanie narkotyków grozi im teraz kara do 3 lat więzienia.

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (239)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane